European Union External Action

Kaip teikti pasiūlymus pagal EIVT kvietimus dalyvauti konkurse

28/02/2017 - 08:33
Overview

Domitės vienu iš konkursų? Sužinokite, kaip teikti pasiūlymus pagal EIVT kvietimus dalyvauti konkurse.

Mažos ir vidutinės vertės konkursai

Jeigu domitės mažos arba vidutinės vertės konkursu, savo susidomėjimą galite pareikšti atsiųsdami savo kontaktinius duomenis:

  • įmonės pavadinimą;
  • pašto adresą;
  • kontaktinio asmens vardą, pavardę;
  • el. pašto adresą.

Šiuos duomenis siųskite konkurse nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu. Savo el. laiško temoje įrašykite konkurso, kuriuo domitės, pavadinimą arba objektą.

Pasibaigus registracijos (susidomėjimo pareiškimo) terminui, jūs būsite įtraukti į ekonominės veiklos vykdytojų, kuriems bus siunčiamas kvietimas dalyvauti konkurse ir informacija, kaip pateikti savo pasiūlymą, sąrašą.

Didelės vertės konkursai

Jeigu domitės vienu iš didelės vertės konkursų, sekite Europos Sąjungos oficialųjį leidinį, kuriame bus paskelbtas pirkimas. Pradėjus konkursą, informacija apie tai, kaip pateikti pasiūlymą, bus pateikta skelbime apie pirkimą.

Toliau rasite svarbios informacijos apie sutarčių kategorijas, kurios priklauso nuo numatomos sutarties vertės. Europos išorės veiksmų tarnyba (EIVT), įskaitant ES delegacijas, vadovaujasi Finansinio reglamento, kuris taikomas ES bendrajam biudžetui, jo taikymo taisyklių ir ES direktyvų dėl viešųjų pirkimų procedūrų koordinavimo nuostatomis.

Prekių, paslaugų ir darbų pirkimo sutartims, kurių vertė yra didesnė nei 1 000 EUR, organizuojamas konkursas. Priklausomai nuo numatomos sutarties vertės, gali būti tokios sutarties kategorijos:

  • labai mažos vertės sutartys: darbų, paslaugų ir prekių pirkimo sutartys, kurių vertė yra 1 000–15 000 EUR;
  • mažos vertės sutartys: darbų, paslaugų ir prekių pirkimo sutartys, kurių vertė yra 15 000–60 000 EUR;
  • vidutinės vertės sutartys: paslaugų, prekių ir darbų pirkimo sutartys, kurių vertė yra didesnė nei 60 000 EUR, bet mažesnė nei 139 000 EUR (prekių ir paslaugų pirkimo atveju) arba 5 350 000 EUR (darbų pirkimo atveju);
  • didelės vertės sutartys: prekių ir paslaugų sutartys, kurių vertė yra didesnė nei 139 000 EUR, ir darbų pirkimo sutartys, kurių vertė yra didesnė nei 5 350 000 EUR.

Kvietimai dalyvauti mažos ir vidutinės vertės konkursuose iš anksto skelbiami EIVT arba ES delegacijų svetainių skiltyje „Konkursai“. Atkreipiame dėmesį, kad vertinami tik tie pasiūlymai, kuriuos pateikė EIVT arba ES delegacijos pakviesti ekonominės veiklos vykdytojai (t. y. tie ekonominės veiklos vykdytojai, kurie el. paštu, paštu arba per kurjerį gavo kvietimą dalyvauti konkurse).

Kvietimai dalyvauti didelės vertės konkursuose turi būti skelbiami Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Pradėjus konkursą, informacija apie tai, kaip pateikti pasiūlymą, bus pateikta skelbime apie pirkimą.

Editorial Sections: