European Union External Action

Як подавати заявки на участь у тендерах ЄСЗС

28/02/2017 - 08:33
Overview

Зацікавлені в одному з тендерів? Дізнайтеся, як подавати заявки на участь у тендерах ЄСЗС.

Тендери низької та середньої вартості

Якщо вас цікавить якийсь із тендерів низької або середньої вартості, ви можете виявити свою зацікавленість, надіславши свої контактні дані:

  • назву компанії,
  • поштову адресу,
  • ім'я контактної особи,
  • адресу електронної пошти –

на контактну адресу електронної пошти, вказану для кожного тендера. Просимо вас зазначати назву або тему тендера, який вас цікавить, у полі "тема" електронного листа.

Після завершення терміну реєстрації (виявлення зацікавленості) вас буде включено до списку суб'єктів господарювання, яким буде надіслано запрошення до участі у тендері з інформацією про те, яким чином прийняти у ньому участь.

Тендери високої вартості

Якщо ви зацікавлені у тендері високої вартості, ознайомтеся з інформацією в Офіційному віснику Європейського Союзу, в якому публікуватиметься повідомлення про контракт. Інформація щодо того, як взяти участь у тендері, публікується у повідомленні про контракт після виходу відповідного тендера. 

Нижче наводиться деяка важлива інформація про категорії контрактів залежно від оціночної вартості контракту Діяльність Європейської служби зовнішніх справ (ЄСЗС), у тому числі представництв ЄС, регулюється положеннями Фінансового регламенту, застосовного до загального бюджету ЄС, його Правилами застосування та директивами ЄС стосовно координації процедур для укладання державних контактів.

Контакти на придбання товарів, послуг та робіт на суму, що перевищує 1000 євро, укладаються за результатами тендерів. Залежно від оціночної вартості контракту існують наступні категорії контрактів:

  • контракти дуже низької вартості: контракти на виконання робіт, надання послуг та постачання товарів в обсязі від 1000 до 15 000 євро;
  • контракти низької вартості: контракти на виконання робіт, надання послуг та постачання товарів в обсязі від 15 000 до 60 000 євро;
  • контракти середньої вартості: контакти на виконання робіт, надання послуг та постачання товарів в обсязі від 60 тисяч до 139 000 євро у випадку послуг та постачання товарів і до 5 350 000 євро у випадку виконання робіт;
  • контракти високої вартості: контракти на надання послуг та постачання товарів в обсязі більше 139 000 євро та контракти на виконання робіт в обсязі більше 5 350 000 євро.

Тендери низької та середньої вартості підлягають попередній публікації на веб-сайтах ЄСЗС або представництв ЄС у розділі Тендери. Зверніть увагу, що оцінюватися будуть лише тендери, отримані суб'єктами господарювання, які були безпосередньо запрошені до участі в тендері з боку ЄСЗС або представництва ЄС (суб'єктами, які отримали запрошення взяти участь у тендері по електронній, звичайній або кур'єрській пошті).

Тендери високої вартості мають публікуватися в Офіційному Віснику Європейського Союзу. Інформація щодо того, як взяти участь у тендері, публікується у повідомленні про контракт після виходу відповідного тендера.

Редакторські розділи: