European Union External Action

До уваги ЗМІ: заява Високого представника ЄC із закордонних справ і безпекової політики та Міністрів закордонних справ Грузії, Республіки Молдова та України

Brussels, 23/06/2021 - 10:52, UNIQUE ID: 210623_9
Invitations for the press

У четвер, 24 червня, у Брюсселі Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики/Віце-президент Європейської Комісії Жозеп Боррель прийме Віце-прем’єр-міністра, Міністра закордонних справ Грузії Давіда Залкаліані, в.о. Прем’єр-міністра, Міністра закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чокоя та Міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу. Вони обговорять можливості подальшої посиленої співпраці між ЄС та трьома асоційованими партнерами в рамках інклюзивної політики Східного партнерства.

Після зустрічі, орієнтовно о 9:10 за центральноєвропейським часом (о 10:10 за київським часом), Високий представник/Віце-президент і Міністри, що прибудуть з візитом, зроблять заяву для преси. У зв’язку із заходами, спрямованими на запобігання поширення вірусу COVID-19, фізична присутність представників медіа буде обмежена.

Трансляцію заяви для преси буде забезпечено на каналі «Європа через супутник» (Europe by Satellite), а детальне висвітлення зустрічі та заяв для преси буде доступне на платформі Newsroom Ради ЄС.

 

Більше інформації:

Вебсайт Східного Партнерства

Вебсайт Представництва Європейського Союзу в Грузії

Інформаційна довідка про відносини ЄС-Грузія

Вебсайт Представництва Європейського Союзу в Республіці Молдова

Інформаційна довідка про відносини ЄС-Молдова

Вебсайт Представництва Європейського Союзу в Україні

Інформаційна довідка про відносини ЄС-Україна

Автор