Представництво Європейського Союзу в Україні

EEAS RSS Feeds

Displaying 1 - 10 of 438

Федеріка Моґеріні, Висока представниця ЄС із закордонних справ і безпекової політики/Віце-президентка Європейської Комісії, сьогодні зустрілася з Президентом України Володимиром Зеленським під час його першого закордонного візиту. 

Висока представниця привітала Президента Зеленського з перемогою на виборах та підкреслила, що ЄС продовжує підтримувати Україну та її програму реформ. Також Федеріка Моґеріні наголосила на повазі ЄС до незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Радий вітати Вас, Пане Президенте та дорогий друже, у Брюсселі. Те, що Ви здійснили свій перший офіційний візит до столиці ЄС та штаб-квартири НАТО, є потужним та важливим сигналом.

Одразу після виборів в Україні я мав нагоду привітати Вас із перемогою. Як я зазначив тоді та повторив сьогодні, вільні та чесні вибори є найкращим підтвердженням того, чого Україна вже досягла. Ці досягнення вражають навіть більше, зважаючи на складні безпекові, політичні та економічні обставини. Зокрема, йдеться про загрози територіальній цілісності України, що продовжують існувати.

Pages