Представництво Європейського Союзу в Україні

EEAS RSS Feeds

Displaying 1 - 10 of 190

На основі результатів, досягнутих Україною у реформуванні державного управління у 2017 році, ЄС вирішив збільшити допомогу Україні у цій важливій сфері державної політики. 15,5 мільйонів євро із загальної суми у розмірі 90 мільйонів, які становлять зобов’язання ЄС щодо підтримки цієї реформи, було погоджено для переказу до державного бюджету України на 2018 рік. Це вже друга виплата після першого траншу в розмірі 10 мільйонів євро, який був наданий у травні 2017 року.

Languages:

Заява речника ЄС щодо ухвалення Україною закону про Вищий антикорупційний суд

Languages:

Заява речника ЄС щодо тривалого ув’язнення українського кінорежисера Олега Сенцова

Сьогодні Президент Європейської Ради Дональд Туск, Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер і Президент України Петро Порошенко зустрілися у Брюсселі на 20-му саміті між ЄС та Україною і зробили таку заяву.

• Кредит ЄІБ отримають п’ять ключових міст, зокрема Київ
• Окрім того, інвестиції сприятимуть переходу на більш екологічно чисту систему громадського транспорту, а також економічному зростанню

Languages:

Одна школа в м. Бахмут на сході України, що знаходиться на небезпечній відстані від зони конфлікту, прагне за підтримки ЄС підвищити рівень безпеки своїх учнів.

Європейський Союз надає підтримку Україні для забезпечення стабільного, заможного та демократичного майбутнього для всіх її громадян. У своїй підтримці ЄС непохитно дотримується принципів територіальної цілісності та суверенітету України та вважає повне виконання Мінських угод основою стабільного політичного розв'язання конфлікту на сході країни. Від весни 2014 року ЄС збільшив свою підтримку економічним та політичним реформам в Україні.

Конференція щодо реформ в Україні - “Рушій змін”: заява Високої представниці ЄС / Віце-президентки Єврокомісії Моґеріні

Languages:

18 червня 2018 року Рада ЄС подовжила обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Росією Криму та міста Севастополя до 23 червня 2019 року.

Європарламент: Росія має звільнити Олега Сенцова та всіх інших незаконно ув’язнених громадян України

Languages:

Pages