Представництво Європейського Союзу в Україні

EEAS RSS Feeds

Displaying 1 - 10 of 306

У четвер, 21 лютого 2019 року, проект ЄС «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу"» проведе міжнародну конференцію #SocialBusinessInUA у Києві. Це найбільша подія року у сфері соціального підприємництва за участі трьохсот соціальних підприємців, експертів, представників уряду та місцевого самоврядування з семи країн: України, Литви, Латвії, Швеції, Польщі, Білорусі та Австрії.

Languages:

Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні започатковують новий Проект з парламентської реформи задля сприяння внутрішній реформі та підвищенню інституційної спроможності Верховної Ради України на основі постанови Верховної Ради України №1035 від 17 березня 2016 року. Проект сприятиме ефективному виконанню Верховною Радою України її конституційних повноважень, зокрема, щодо своєчасного та ефективного впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Languages:

15 лютого 2019 р. Круглий стіл за участі депутатів Європейського Парламенту та Голови Верховної Ради України на тему: «Ефективна реалізація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як основний елемент європейської інтеграції України»

15 лютого 2019 р. Відбудеться Круглий стіл, присвячений ефективній імплементації Угоди  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка є основною передумовою європейської інтеграції країни.

Pages