Представництво Європейського Союзу в Україні

EEAS RSS Feeds

Displaying 1 - 10 of 116

Угода про асоціацію набуде чинності 1 вересня

25 липня 2017 року в Офіційному журналі Європейського Союзу опубліковано повідомлення, що 1 вересня набуде чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС.

Languages:

Європейський Союз продовжує підтримувати децентралізацію в Україні: відкрито 23 центри розвитку місцевого самоврядування

Тернопіль, 21 липня 2017 – Сьогодні відкрився Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). Це останній з 23 таких регіональних центрів, які відкрито поза межами Києва в усіх областях України.

Languages:

Саміт ЄС-Україна: позитивні зміни завдяки українським реформам та підтримці Європейського Союзу

12-13 липня у Києві пройшов 19-ий саміт між Європейським Союзом та Україною. Ще до саміту ЄС завершив процес ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. А в червні громадяни України отримали можливість без віз подорожувати до Шенгенської зони.

Languages:

Рада ЄС завершила процес ратифікації Угоди про асоціацію

11 липня Рада ЄС від імені Європейського Союзу затвердила рішення про завершення процесу укладання та ратифікації Угоди про асоціацію з Україною. Рішення про завершення цього процесу ухвалено напередодні саміту ЄС-Україна, який пройде в Києві 12-13 липня.

Languages:

Відносини між ЄС та Україною: інформаційна довідка

Європейський Союз надає підтримку Україні для забезпечення стабільного, заможного та демократичного майбутнього для всіх її громадян.

Languages:

Заява послів "Великої сімки" на підтримку пенсійної реформи в Україні

Ми, посли Великої сімки, хотіли б висловити нашу рішучу підтримку плану пенсійної реформи, запропонованого українським Урядом, і ми закликаємо Раду ухвалити без затримок відповідне законодавство на своєму пленарному засіданні наступного тижня.
 
Пенсійна реформа є одним з найбільших викликів для будь-якого уряду, і ми хотіли б відзначити політичну мужність та далекоглядність, з якими керівництво України втілює давно назрілу реформу.
 

Languages:

Молодь із країн ЄС та Східного партнерства висловлює своє бачення стосовно формування майбутньої молодіжної політики

Під час проведення Молодіжного форумі Східного партнерства у Варшаві 22 - 23 червня 2017 року понад 300 молодих лідерів, працівників у справах молоді та експертів з формування молодіжної політики із країн-членів ЄС, Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова та України працювали разом протягом двох днів.

Languages:

В Україні стартує Фестиваль європейського кіно

22 червня в Україні розпочинається Фестиваль європейського кіно. Безкоштовні покази охоплять понад 100 майданчиків – бібліотек, клубів і будинків культури у понад 70 населених пунктах України: Бахмуті, Бердянську, Вінниці, Долині, Дубно, Житомирі, Жовтих Водах, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кам'янці-Подільському, Києві, Костянтинівці, Лисичанську, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сєвєродонецьку, Слов'янську та інших.

Languages:

Представництво ЄС запрошує на Форум випускників EU Study Days (Єврошколи)

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує долучитися до Великого Форуму випускників проекту EU Study Days in Ukraine (Єврошколи).

Languages:

Представники ЄС підтримали створення антикорупційного суду

Заступник голови представництва ЄС в Україні пан Томас Фреллесен та голова Антикорупційної ініціативи ЄС пані Ека Ткешелашвілі висловили підтримку створенню антикорупційного суду.

Languages:

Pages