Представництво Європейського Союзу в Україні

EEAS RSS Feeds

Displaying 1 - 10 of 126

Європейський Парламент: переслідування кримських татар мають бути припинені

Languages:

Сьогодні в Естонії, в рамках її головування в Раді Європейського Союзу, відбудеться конференція, спрямована на розвиток електронного урядування та посилення кібербезпеки в Східних країнах-партнерах ЄС. Після неї пройдуть друга Зустріч міністрів країн Східного партнерства, присвячена питанням цифрової економіки, 5 жовтня 2017 року, та Конференція міністрів ЄС з питань електронного уряду, 6 жовтня 2017 року.

Languages:

Заява щодо засудження кримськотатарського лідера та Заступника Голови Меджлісу Ільмі Умерова

Languages:

ЄС сприяє розвитку незалежних медіа, що є одним із фундаментів демократичних суспільств в усьому світі, а особливо - в наших країнах-сусідах.

Languages:

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
ОГОЛОШУЄ ПРОДАЖ ОФІЦІЙНОГО ДИПЛОМАТИЧНОГО АВТОМОБІЛЮ

Languages:

14 вересня 2017 року Рада ЄС продовжила чинність обмежувальних заходів, накладених за дії, які обмежують територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, або загрожують їм. Дію санкцій продовжено на наступні шість місяців, до 15 березня 2018 року. Вони передбачають замороження активів та заборону в'їзду на територію ЄС.

Languages:

Друга медіа-конференція Східного партнерства, що проходитиме в Києві 13 вересня 2017 року, спрямована на висвітлення зростаючих проблем, з якими стикаються журналісти в східних країнах-партнерах ЄС.

Languages:

Заява речника ЄС щодо останніх подій в Криму

Languages:

Заява речника ЄС щодо регіональних виборів в Росії та невизнання таких виборів на території України

Languages:

5 вересня 2017 року Німецько-Український Фонд (НУФ) та ProCredit Bank підписали кредитну угоду по фінансуванню малих та середніх підприємств (МСП). Угода була підписана в рамках програми сприяння МСП, профінансованої Урядом Німеччини через KfW, та у співпраці з ініціативою Європейського Союзу EU4Business. Угода передбачає кредитування МСП на умовах 15% річних у гривні.

Languages:

Pages