Представництво Європейського Союзу в Україні

EEAS RSS Feeds

Displaying 1 - 10 of 257

Найкращі практики ЄС будуть представлені на інвестиційному форумі з питань відновлюваної енергетики в Україні

Languages:

Спільна заява за підсумками 5-ї зустрічі Ради асоціації між ЄС та Україною

Languages:

Коментарі Високої представниці ЄС та Віце-президентки Федеріки Моґеріні під час спільної прес-конференції після п’ятої зустрічі Ради асоціації між ЄС та Україною

Languages:

Європейський Союз надає підтримку Україні для забезпечення стабільного, заможного та демократичного майбутнього для всіх її громадян.

Стратегічні заходи щодо прискорення розвитку ринку та збільшення частки відновлюваної енергії у кінцевому обсязі енергоспоживання в Україні до 2020 року

Languages:

У середу депутати Європарламенту дали позитивну оцінку просуванню реформ в Україні. Також вони засудили агресію Росії в Керченській протоці та будівництво «Північного потоку-2».

Languages:

14 грудня 2018 р. Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з проектом ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» (APENA) організовує заключну конференцію, на якій будуть представлені головні здобутки у наближенні українського законодавства до стандартів ЄС в таких секторах екологічної політики: управління довкіллям, якість води та управління водними ресурсами, охорона природи та управління відходами.

Languages:

Попри економічні виклики, внутрішньо переміщенні особи (ВПО) в Україні переважно залишаються у своїх нинішніх місцях проживання та налагоджують відносини з приймаючими громадами. Про це свідчить останній раунд Національної системи моніторингу ― регулярного опитування, яке проводить МОМ за фінансування Євросоюзу.

Languages:

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році:

Languages:

Pages