Представництво Європейського Союзу в Україні

ЄС в Україні: новини співпраці. Січень 2019

Київ, 22/01/2019 - 08:58, UNIQUE ID: 190122_2
Press releases

Привіт, друзі!

У січневому дайджесті ми зібрали кращі статті українських ЗМІ з прикладами результатів співпраці України та Європейського Союзу за трьома пріоритетними напрямками: сильніше суспільство, сильніша економіка та сильніше врядування. Також ми розповімо про зусилля ЄС для відновлення повноцінного життя людей на сході України.

Цього місяця читайте про те, як:

для сильнішого суспільства в Україні ЄС фінансує спільні проекти українських і європейських шкіл, навчає наших студентів авіації та астрономії у Польщі і Словаччині, а також підтримує Театр імпровізації проти насильства у Харкові.

для сильнішої економіки в Україні ЄС допомагає ремонтувати дороги і оновлювати міський транспорт, фінансує енергозберігаючі технології та підтримує малий і середній бізнес через вигідні кредити і консультації.

для сильнішого врядування в Україні ЄС підтримує пробацію в Україні як альтернативу тюремному ув'язненню, а також реформу децентралізації, яка дозволяє громадам ремонтувати школи та навіть виробляти літаки.

для відновлення сходу України ЄС допоміг замінити освітлення у сєвєродонецькій школі, створити коворкінг для жінок і пенсіонерів на Донеччині, а також надав грант Микиті Курилко з Луганська на велокав'ярню.

Читати дайджест: https://bit.ly/2sBsmWb

Languages:
Редакторські розділи: