Представництво Європейського Союзу в Україні

Федеріка Моґеріні зустрілася з Сєргєєм Лавровим

Bruxelles, 06/12/2018 - 17:18, UNIQUE ID: 181206_88
Press releases

Сьогодні на полях 25-ої зустрічі Ради міністрів ОБСЄ у Мілані Висока представниця/Віце-президентка Федеріка Моґеріні зустрілася з міністром закордонних справ Російської Федерації Сєргєєм Лавровим.

На фоні нещодавньої конфронтації в Азовському морі Висока представниця, під час дискусії з Лавровим, передала свою стурбованість у відповідності до Заяви, оприлюдненої від імені ЄС щодо ескалації напруги.

Також Моґеріні та Лавров обмінялися думками з приводу важливості безперервної участі Росії у Раді Європи. Вони обговорили майбутнє Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності. Висока представниця наголосила, що цей Договір є важливим для європейської та глобальної безпеки і що у наших спільних інтересах зберегти та повністю впроваджувати цей Договір.

Також вони говорили про Сирію. Моґеріні наголосила на важливості збереження темпу задля виконання зобов’язання щодо зустрічі конституційного комітету перед завершенням року – у відповідності до Стамбульської декларації.

Окрім того, сторони обговорили ситуацію у Західних Балканах. Також вони торкнулися питання чинної роботи над збереженням Спільного всеохопного плану дій – Іранської ядерної угоди.

Моґеріні та Лавров домовилися підтримувати контакт з цих питань протягом наступних тижнів.

 

Languages:
Редакторські розділи: