Представництво Європейського Союзу в Україні

Федеріка Моґеріні зустрілася з Павлом Клімкіним

Bruxelles, 06/12/2018 - 16:59, UNIQUE ID: 181206_87
Press releases

Сьогодні на полях 25-ої зустрічі Ради міністрів ОБСЄ Висока представниця ЄС із закордонних справ і безпекової політики/Віце-президентка Європейської Комісії Федеріка Моґеріні зустрілася з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. Їхня зустріч відбулася напередодні засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ, яке відбудеться у понеділок. Під час засідання міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу за участі Клімкіна обговорять посилення напруги в Азовському морі та Керченській протоці.

Клімкін і Моґеріні обмінялися думками з приводу останніх подій в Азовському морі, включаючи стосовно стану справ із захопленими українськими суднами і затриманою командою цих кораблів. ЄС розглядає шляхи підвищення підтримки регіонам південно-східної України, що економічно постраждали через обтяжений Росією доступ до українських портів через Керченську протоку. Клімкін поінформував Моґеріні з приводу заходів, до яких вдалася Україна, включаючи запровадження воєнного стану та його масштаби.

Висока представниця вкотре підтвердила те, що Європейський Союз і надалі засуджує незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією. Також вона вкотре підтвердила безперервну повну підтримку територіальної цілісності й суверенітету України. Євросоюз продовжує підтримувати чинний прядок денний реформ, який допомагає підвищити стійкість України та надає нові можливості українському народові.

Languages:
Редакторські розділи: