Представництво Європейського Союзу в Україні

Представництво ЄС стало партнером Київського Міжнародного Фестивалю Короткометражних Фільмів (KISFF)

У рамках Національної конкурсної програми фестивалю Представництво вручить спеціальну нагороду у номінації "Найкращий фільм".

Ролики від Представництва ЄС можна буде побачити на різних майданчиках Фестивалю.

Фестивальним центром стане Кінотеатр "Україна", в Маріїнці пройдуть Open Air покази, центром авангарду стане кінотеатр ЛІРА, індустрійні та освітні події в Kyiv Academy of Media Arts.

«Культурне розмаїття є невід'ємною частиною Європейських цінностей. Тому співпраця з KISFF є важливою і пріоритетною у нашій діяльності», - прокоментувала радник з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторія Давидова.

Фестиваль KISFF – це щорічний кінофестиваль, який проходить в Києві. Програма фестивалю складається з нових фільмів, фільмів, переможців міжнародних фестивалів, ретроспективи культових постатей короткометражного жанру. Особлива увага приділяється сучасному та класичному українському кіно. Його метою є привернення уваги до актуальних подій сьогодення, які виражені у творчості митців короткометражного жанру.

19-23 квітня 2017, окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, організатори підготували десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл та відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальну дитячу програму від VIS Vienna Shorts, світову кіноспадщину, Sound&Vision, експериментальне та радикальне кіно і багато-багато іншого.

За додатковою інформацією пишіть на e-mail delegation-ukraine-press@eeas.europa.eu

/file/programmeofkisffjpg_ukprogramme_of_kisff.jpg

Programme of KISFF
Languages:
Редакторські розділи: