Delegation of the European Union to Ukraine

Заява послів країн Великої сімки (G7) щодо реформи охорони здоров’я в Україні

11/04/2017 - 14:15
News

Ми, посли країн Великої сімки (G7), після нещодавньої зустрічі з виконувачкою обов’язків Міністра охорони здоров’я України хочемо наголосити на нашій підтримці плану реформи сфери охорони здоров’я.

Ми вважаємо, що та частина плану, у якій визначено гарантії держави щодо фінансування застрахованих медичних послуг і ліків за допомогою Національної служби здоров’я України, свідчить про готовність та відданість України ідеї рухатися далі у напрямі здійснення надважливих реформ (зокрема, у сфері охорони здоров’я та боротьби проти корупції) на благо своїх громадян. 

Законодавство, яке стосується реформи сфери охорони здоров’я, є важливим кроком у напрямі зміни підходу, за яким українські громадяни взаємодіють з державною медичною системою, на краще. Це важливо, аби гарантувати, що люди отримують послуги, яких вони потребують і на які заслуговують, у раціональний та законний способи. За чинного керівництва вже було досягнуто поступу, зокрема у царині належного урядування, оскільки підзвітність та суспільний контроль призвели до збільшення прозорості. Однак ще більше роботи потрібно зробити.

У такий спосіб ми із шаною наголошуємо на нашій надії, що Уляна Супрун та її команда з Міністерства матимуть змогу продовжувати свою роботу з реформування сфери охорони здоров’я України, включаючи через уже вищезгадану частину законодавства. У цьому важливому прагненні Міністерство охорони здоров’я та усі залучені інституції України можуть розраховувати на нашу підтримку.   

Languages:
Editorial Sections: