Delegation of the European Union to Ukraine

ЄС продовжив санкції за порушення територіальної цілісності України

Bruxelles, 14/03/2017 - 08:55, UNIQUE ID: 170314_11
Press releases

13 березня Рада ЄС продовжила чинність обмежувальних заходів, накладені за дії, які обмежують територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, або загрожують їм.

Дію санкцій продовжено на наступні 6 місяців, до 15 вересня 2017 року. Вони передбачають замороження активів та заборону в'їзду на територію ЄС.

Оцінка нинішньої ситуації не дозволяє змінити режим санкцій, вважають у Раді ЄС. Санкційний список було оновлено: зі списку осіб та організацій, на які накладено санкції, було вилучено двох померлих осіб. Тому сьогодні він включає в себе 150 індивідів та 37 організацій. Крім того, було оновлено інформацію про цих осіб та ці організації, а також обґрунтування причин, з яких їх було включено до списку санкцій.

Із правовими актами, які закріплюють продовження санкцій, можна буде ознайомитися в публікації Офіційного вісника ЄС від 14 березня 2017 року. Ці акти були ухвалені за правилами письмової процедури.

Ці обмежувальні заходи були впроваджені у березні 2014 року. Їх було кілька разів продовжено, зокрема у вересні 2016 року.

Інші заходи ЄС, ухвалені у відповідь на кризу в Україні, також включають в себе:

  • економічні санкції проти окремих галузей російської економіки, які чинні до 31 липня 2017 року;
  • обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, що обмежуються територією Криму та Севастополя, і зараз чинні до 23 червня 2017 року.

Див. також:

Languages:
Editorial Sections: