Представництво Європейського Союзу в Україні

Україна та ЄС

Відносини між ЄС та Україною викладені в Угоді про асоціацію.

Угода передбачає взаємну відповідальність ЄС та України щодо тісних і тривалих відносин, які ґрунтуються на спільних цінностях, а саме: на повазі до демократичних принципів, верховенства права, доброго врядування, прав людини й основних свобод. Метою Угоди є створення можливостей для розвитку та процвітання України та всього регіону.

Україна є також однією з головних країн-партнерів в рамках Європейської політики сусідства (ЄПС) та Східного Партнерства, в якому приймають участь всі країни ЄС, а також Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Республіка Молдова й Україна. З питань, що становлять взаємний інтерес, проводяться регулярні дискусії, у тому числі на щорічних президентських самітах ЄС-Україна.

Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЕС та Україною була впроваджена на попередній основі. Вона набере повної чинності після узгодження всіма 28 країнами ЄС.

ПВЗВТ пропонує Україні основу для модернізації̈ її торговельних відносин та економічного розвитку шляхом відкриття ринків та узгодження законодавства, норм і стандартів різних секторів. Це сприятиме відповіданню ключових секторів української економіки до стандартів ЄС.

Зовнішня торгівля є життєво важливою як для української економіки, так і для економіки ЄС з точки зору її розвитку та створення робочих місць, зниження цін, покращення якості та надання споживачам більш різноманітного вибору завдяки зростанню конкуренції тощо. ЄС є однією з найвідкритіших економік світу, він активно підтримував вступ України до Світової організації торгівлі (СОТ).

Стислий огляд торговельної статистики

У 2014 році Україна посіла 25-е місце серед найбільших торговельних партнерів ЕС і 22-е місце серед країн з найбільшим експортним ринком (1,0%).

ЄС є найбільшим торговельним партнером України: протягом перших 9 місяців 2015 року експорт українських товарів до ЄС склав 32,9%, а імпорт з ЄС - 39,1%. За перші 9 місяців 2015 року загальний товарообіг між Україною та ЄС сягнув 20,4 млрд євро.

Україна експортує до ЄС головним чином чорні метали, залізну руду, електромашини та зернові культури. ЄС експортує до України в основному механізми, транспортне обладнання, хімічні речовини, текстиль та одяг, а також сільськогосподарську продукцію.

У квітні 2014 року ЄС ухвалив Автономні торговельні заходи (АТЗ), завдяки яким було знято обмеження на експорт з України до ЄС відповідно до положення Угоди про асоціацію. Більшість українських товарів зараз можуть продаватися на ринку ЄС безмитно.

Інвестиції

ЄС є найбільшим іноземним інвестором України. Прямі іноземні інвестиції (ПІІ) до України з країн ЄС неухильно зростали протягом останнього десятиліття.

Розвиток ПВЗВТ сприятиме подальшому інвестуванню, оскільки передбачено вирішення таких проблем, як корупція, переслідування з боку податкових органів та інших подібних питань, що сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в країні.

Фінансова допомога ЄС Україні

ЄС є найбільшим донором України. З 1991 року допомога Україні лише з боку Європейського співтовариства склала більше 3,5 млрд євро. Протягом останнього десятиріччя рівень фінансової підтримки продовжує зростати. Фінансова допомога ЄС спрямована на підтримку реформування та європейської інтеграції України.

Коротко- та середньострокові цілі викладені в "Європейському порядку денному реформ", що є дорожньою картою підтримки ЄС, яка охоплює широкий спектр заходів, а саме:

  • конституційну реформу та співробітництво у сфері енергетики;
  • відкриття європейського ринку для українських товарів;
  • реформування судової системи та державної служби;
  • лібералізацію візового режиму.

Останні досягнення в рамках "Європейського порядку денного реформ" включають:

  • "Контракт з розбудови держави" між ЄС та Україною обсягом 355 млн євро (плюс 10 млн євро на підтримку громадянського суспільства) для допомоги уряду України в задоволенні потреби економічної стабілізації та впровадженні реформи державного управління, проведенню боротьби з корупцією тощо. З цією метою була створена система показників результативності, які контролюються за участю громадянського суспільства; 

Розроблення Меморандуму про розуміння щодо надання допомоги Україні, необхідної для втілення кредитної програми макрофінансової допомоги (МФД) обсягом 1,61 млрд євро.

Онлайн-консультації    

В цій частині сайту організації громадянського суспільства (ОГС) можуть висловлювати свої погляди на майбутній розвиток стосунків між Україною та ЄС. Для цього організація має просто зареєструватися онлайн.

За допомогою цієї бази даних Представництво ЄС знатиме, хто є зацікавленим в різних аспектах політики, що сприятиме проведенню цільових консультацій в майбутньому. Оскільки база даних перебуватиме у відкритому доступі, це забезпечить прозорість внесків організацій.

Теми передбачають обговорення проектів політичних та оперативних документів, консультації з питань спеціальних ініціатив або визначення пріоритетних завдань у рамках програм, що становлять особливий інтерес для громадянського суспільства. Інформація про усі внески для індивідуальних консультацій доступна на веб-сайті. Комісія також публікує коментарі на веб-сайті, що дає нам можливість створювати продуктивний та корисний архів даних про взаємодію між Європейською Комісією та громадянським суспільством. 

Дорожня карта ЄС для взаємодії з громадянським суспільством в Україні

Представництво ЄС разом з країнами ЄС, а також на основі консультацій з громадянським суспільством та національними органами влади розробили Дорожню карту ЄС для взаємодії з громадянським суспільством в Україні. Дорожня карта визначає вісім довгострокових пріоритетів співробітництва та координації у цій сфері. Ці пріоритети охоплюють такі питання: сприятливе середовище, аналіз політики, законність, Угоду про Асоціацію, конфлікти, відповідальність, права людини, економічний розвиток та багато інших проблемних питань для ОГС.

Євросоюз відіграває провідну роль у реагуванні на гуманітарну кризу. Водночас гуманітарні потреби у східній Україні й досі залишаються великими: за підрахунками, такої допомоги потребує 3,8 млн. людей.

Європейський Союз та його країни-члени надавали фінансову підтримку найбільш незахищеним верствам населення. Загальна сума гуманітарної допомоги складає 371 млн. євро, з яких 70,1 млн. євро надав ЄС. Ці гроші забезпечують підтримку для найбільш уразливих верств населення, яких зачепив конфлікт на неконтрольованих Україною ділянках території та з обох боків лінії зіткнення. Допомога покриває найнеобхідніші потреби найменш захищених людей, незалежно від місця їхнього перебування. Мова йде про забезпечення умов проживання, медичну допомогу, надання необхідного захисту, продуктів харчування та непродовольчих товарів, забезпечення санітарних умов та іншої допомоги у надзвичайних ситуаціях. У разі дотримання належних умов, підтримка надається готівкою чи товарними купонами.

Окрім того, внесок ЄС у найшвидше відновлення нормальних умов життя та повернення миру сягає 141 млн. євро. Діяльність з відновлення нормальних умов життя охоплює ремонтні роботи; сприяння соціально-економічній інтеграції внутрішньо переміщених осіб та розбудову їхніх зв’язків зі спільнотами, які їх приймають; навчання щодо мінної безпеки; психологічну підтримку для спільнот, які постраждали від конфлікту.

Гуманітарна допомога надається через гуманітарні організації, які є партнерами Єврокомісії. Йдеться, зокрема, про Управління Верховного комісара ООН зі справ біженців, Офіс ООН з гуманітарної допомоги (OCHA), ЮНІСЕФ, Міжнародний комітет Червоного хреста, Médecins Du Monde та Save the Children. Також Єврокомісія надавала допомогу українським біженцям у Білорусі та Росії через спільноти Червоного хреста у цих країнах.

 

Languages:
Редакторські розділи: