Представництво Європейського Союзу в Україні

Роль Представництва ЄС в Україні

16/05/2016 - 19:06
About us - structure and organisation

Представництво Європейської Комісії в Україні було відкрито в центрі Києва у вересні 1993 року.
Представництво в Києві є одним з понад 130 представництв Європейського Союзу в світі.

З 1 грудня 2009 року після набуття чинності Лісабонського договору, Представництво Європейської Комісії перетворилося на Представництво Європейського Союзу в Україні.

Представництво має статус дипломатичної місії та офіційно представляє Європейський Союз в Україні.

Інституціями Європейського Союзу є Європейська Комісія, Європейський Парламент, Рада Європейського Союзу, Верховний Суд та Аудиторський Суд.

1 січня 2007 року завершилося п’яте розширення Європейського Союзу, що розпочалося в травні 2004 року. Сьогодні Європейський Союз, до якого входять 28 держав-членів із загальною кількістю населення майже 500 мільйонів людей, є найбільшим торгово-економічним блоком у світі.

Головними завданнями в діяльності Представництва є наступні:

  • Сприяти політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Союз, його установи та програми;
  • Відстежувати впровадження Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС;
  • Інформувати громадськість щодо розвитку Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС;
  • Брати участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги Європейського Союзу.
Хюг Мінгареллі

Шановний гостю!

Ласкаво просимо до вебсайту Представництва Європейського Союзу в Україні!

Сподіваюся, він стане для вас корисним інструментом у пошуку інформації про динамічні відносини між ЄС і Україною, проекти, що їх підтримує ЄС в Україні, а також навчання та подорожі до Євросоюзу.

Моя команда та я чекатимемо на відгуки від вас та представників українських медіа: будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями, що можуть у вас виникнути з приводу діяльності Представництва ЄС.  

Наразі між Європейським Союзом та Україною тісні та особливі відносини. Вони стали ще міцнішими після підписання та запуску амбітної Угоди про асоціацію, чиєю частиною є     запровадження глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі між ЄС та Україною. Наша асоціація зближує нас, активізує наші торговельні зв’язки, гармонізує українські закони і стандарти з європейськими, долучає Україну до європейських ринків і зміцнює спільні цінності. Разом ми сильніші.

Євросоюз пишається тим, що є найбільшим двостороннім донором України: він підтримує процес реформ у країні, надаючи приблизно 250 млн. євро щороку. Керуючись Угодою про асоціацію з Україною, наша фінансова і технічна співпраця допоможе розв'язати ключові питання. Ми допомагатимемо у боротьбі проти корупції, реформуванні судової системи та державної служби. Ми працюватимемо разом з владою над поліпшенням інвестиційного та нормативно-правового клімату, від чого користь отримають як бізнес, так і споживачі. Ми здійснюватимемо інвестиції в інфраструктуру та енергетичну реформу, аби допомогти Україні ефективно використовувати її численні природні ресурси, відтак досягти енергетичної незалежності та зміцнити економічний розвиток. Окрім того, наша допомога та гуманітарні програми й надалі підтримуватимуть переміщених осіб та людей, які постраждали через незаконну анексію Криму та конфлікт на сході країни. 

Будь ласка, заходьте на наш вебсайт; якщо у вас будуть якісь коментарі чи питання, ви завжди можете зв’язатися з нами – електронною поштою чи телефоном. Я також запрошую вас відвідувати наші сторінки у мережах  Facebook іTwitter та підписатися на них.

Для тих, хто цікавиться бізнесово-торговельними зв’язками з країнами ЄС та освітніми можливостями, корисними будуть такі наші спеціалізовані ресурсні сторінки: UopenEU,EU Study Days абоErasmus+.

З найщирішими вітаннями,

Хюґ Мінґареллі,

Посол,

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні

Резюме Хюґ Мінґареллі

Голова Представництва

Хюг МІНГАРЕЛЛІ

Заступник Голови Представництва

Анніка ВАЙДЕМАНН

Керівник відділу політики

Фабіо ДЕЛЛА П'ЯЦЦА

Керівник відділу преси та інформації

Наташа ЕФІМОФФ

Керівник торгово-економічного відділу

Яна ГЕРЦЕГ

Керівник Програм співробітництва

Штефан ШЛЬОЙНІНГ

Керівник першого відділу програм допомоги "Належне управління та демократизація"

Мартін КЛАУКЕ

Перший Радник, Керівник відділу "Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток"

Фредерік КУНЕ

Керівник третього відділу програм допомоги "Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище"

Йоганнес БАУР

Керівник відділу фінансів, контрактів та аудиту

Клаус ЛЕХ

Керівник адміністрації

Їтце БОСМА

Помічник голови Представництва

Домінік КОШАР

Languages:
Редакторські розділи: