Delegation of the European Union to Norway

ЄС та Україна підписують зміни до Угоди про асоціацію, підвищуючи передбачуваність імпорту продукції птахівництва

Bruxelles, 30/07/2019 - 15:28, UNIQUE ID: 190730_13
Press releases

30 липня у Києві представники Європейського Союзу та України підписали угоду з метою внесення змін до певних положень Угоди про асоціацію між ЄС та Україною від 2014 року щодо торговельних преференцій, які стосуються м’яса птиці та його заготівлі.

Ця зміна видозмінить торговельні преференції стосовно м’яса птиці та заготівлі м’яса птиці з метою введення більш передбачуваних умов у двосторонній торгівлі продукцією птахівництва. Формалізувавши цю угоду, обидві сторони погоджуються владнати це питання, включивши дві тарифні лінії, у рамках яких здійснювався імпорт м’яса птиці, обробленої новим способом, в обсяг чинної квоти для м’яса птиці та продукції птахівництва.  

Щойно угода набуде чинності обсяг цієї квоти зросте на 50,000 тон і буде відновлено режим найбільшого сприяння (100,8 євро/тон) для двох тарифних ліній для імпорту, що перевищує квоту.

Контекст
Мета Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною – поглибити політико-економічні відносини між двома сторонами. Також вона створює глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі. Угода надає Україні рамки для активізації торговельного та економічного зростання за допомогою поліпшеного доступу своєї продукції та послуг на ринки ЄС , а також через всеохопне наближення свого законодавства та нормативних положень, що стосуються торгівлі, до стандартів Євросоюзу.

Більше інформації про торгівлю між ЄС та Україною

 

 

 

Languages:
Редакторські розділи: