Delegation of the European Union to the Lao PDR

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на вакантні позиції експертів у Команду підтримки реформ МОН

18/07/2019 - 15:16
Others

Міністерство освіти і науки України шукає експертів/ок для підтримки реформи професійної (професійно-технічної) освіти та реалізації концепції Нової Української школи (9 вакантних позицій).

Чинні державні службовці або особи, які звільнились з посади державної служби менше, ніж за шість місяців до моменту подачі документів на роботу в Команді, до конкурсу не допускаються. Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 05 серпня 2019 року.

Детальну інформацію розміщено на сайті Міністерства:

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-shukaye-ekspertiv-u-komandu-pidtrimki-reform

 

Про Команду підтримки реформ

Команда підтримки реформ (англійською Reform Support Team – RST) Міністерства освіти і науки – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. Їх робота на тимчасовій основі фінансується донорами. Ці фахівці надають цільову підтримку Міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ. Консультанти RST надають допомогу під час розробки та реалізації пріоритетних стратегій і програм реформування у відповідній сфері, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерство між пріоритетами Міністерства та підтримкою донорів.

Робота Команди підтримки реформ при МОН здійснюватиметься за рахунок коштів Мульті-донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, який адмініструється Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Контрибюторами цього фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз – найбільший донор.

Languages:
Редакторські розділи: