Впровадження Європейської політики сусідства в Україні: досягнення 2012 року й рекомендації до подальших дій (21/03/2013)

20-го березня 2013 року Європейська Комісія та Високий представник ЄС з закордонних справ та безпекової політики оприлюднили щорічний «пакет доповідей щодо країн-сусідів» (neighbourhood package). Він складається зі Спільного послання («У напрямку до сильнішого партнерства»), що оцінює впровадження Європейської політики сусідства у 2012 році; доповіді «Партнерство заради демократії та спільного добробуту» з країнами південного Середземномор’я; доповіді про поступ ініціативи «Східне партнерство»; 12-х доповідей про поступ конкретних країн, зокрема України (ці доповіді містять огляд тенденцій у 2012 році та низку рекомендацій на майбутнє); а також статистичний індекс.

У березні 2012 року ЄС та Україна парафували текст Угоди про асоціацію, зокрема про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі. Україна зміцнила свої зусилля у виконанні пріоритетів Порядку денного асоціації. Утім, країні ще слід зробити чимало речей – наприклад, зміцнити боротьбу проти конфліктів інтересів та корупції в судовій сфері та стабілізувати й консолідувати свої державні інституції, аби вони змогли повністю скористатися потенціалом Угоди про асоціацію.

Більшість ключових рекомендацій, що містяться в Доповіді 2012 року про впровадження Європейської політики сусідства, все ще слід впровадити в життя. Утім, Україна здійснила кроки в напрямі правової та судової реформи – завдяки набуттю чинності Кримінально-процесуального кодексу та інших важливих законодавчих актів. Вона також ухвалила Закон про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, хоча його виконання має певні вади.

На підставі цьогорічної доповіді та з очікуваннями на стабільне виконання Порядку денного асоціації у 2013 році, ЄС заохочує Україну до здійснення таких дій:

-          Якнайшвидше вжити заходи для запровадження надійної виборчої системи, заснованої на Виборчому кодексі та чітких правилах щодо збалансованого доступу кандидатів до медіа; повністю виконати інші рекомендації ОБСЄ/БДІПЛ щодо парламентських виборів, проведених у жовтні 2012 року, та знайти розв’язання їхніх вад, відповідно до публічних запевнень Прем’єр-Міністра України щодо [готовності] до інклюзивного діалогу з опозицією;

-          Без подальших зволікань вирішити справи політично вмотивованих ув’язнень; здійснити подальші кроки для реформування судової системи, аби уникнути повторення таких ситуацій у майбутньому, зокрема якнайраніше виконати всі рішення Європейського суду з прав людини та рекомендації Ради Європи щодо умов утримання ув’язнених осіб та медичної допомоги, яка ним надається; переглянути, у тісних консультаціях з Радою Європи / Венеціанською Комісією, закон про прокуратуру, Кримінальний кодекс, роль Вищої ради юстиції, закон про судоустрій та статус суддів, а також реформу міліції.

-          Зміцнити боротьбу проти конфліктів інтересів та корупції, зокрема в судовій системі та в стосунку до покращення бізнесового клімату.

-          Зупинити та розвернути в іншому напрямі регрес, який мав місце у 2012 році в сфері державних закупівель та бюджетної прозорості; розвивати та почати реалізовувати стратегію управління державними фінансами; розширити компетенцію Рахункової палати та внести зміни та доповнення в закон про державну службу (ухвалений у листопаді 2011 року) відповідно до норм ЄС.

-          Забезпечити інклюзивне та прозоре здійснення конституційної реформи, відповідно до всіх конституційних норм та в тісній співпраці з Радою Європи / Венеціанською Комісією.

-          Докласти більших зусиль для досягнення відповідності з індикаторами, викладеними в Плані дій з візової лібералізації.

-          Відповідати своїм зобов’язанням у рамках міжнародного права з питань біженців та прав людини, зокрема з принципом утримання від примусового повернення біженців у країну походження (non-refoulement).

-          Запровадити макроекономічні рамки, що здатні вести до відновлення підтримки з боку Міжнародного валютного фонду, звертаючи увагу на питання фіскальної стабільності в енергетичному секторі.

-          Утриматися від запровадження протекціоністських заходів, зокрема утилізаційного збору на автомобілі, які потенційно порушують зобов’язання України в рамках СОТ, та відкликати своє повідомлення про перегляд її зобов’язань у рамках СОТ.

-          Дотримуватися своїх зобов’язань у рамках Договору про Енергетичне співтовариство (які відображені в Угоді про асоціацію та в Порядку денному асоціації).

В щорічному звіті щодо України міститься огляд реформ, що їх було ініційовано, успішно проведено чи відкладено в 2012 році в різних сферах співпраці між ЄС та Україною. Деякі з питань, які містяться у звіті, потребують особливої уваги. У 2012 році Україна здійснила кілька важливих реформаторських кроків – наприклад, позитивними зрушеннями стали новий Кримінально-процесуальний кодекс та закон про свободу зібрань. Однак, ці кроки були великою мірою затьмарені прикладами вибіркового правосуддя та парламентськими виборами 2012 року, що засвідчили погіршення ситуації в деяких сферах, порівняно зі стандартами, що їх уже було досягнуто. Ознаки корупції залишаються високими. Було здійснено кроки в сфері боротьби проти відмивання грошей, організованої злочинності, торгівлі наркотиками та торгівлі людьми. Поступ в реалізації структурних реформ, націлених на підвищення конкурентоздатності, був доволі повільним. У березні 2012 року ЄС та Україна парафували текст Угоди про асоціацію, включно з глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі. Було досягнуто поступу у виконанні Плану дій з візової лібералізації. Покращилися міжлюдські контакти. В освітній сфері дедалі більше українських студентів та дослідників скористалися можливостями різних європейських програм.

Відносини між ЄС та Україною: контекст

Політика

Відносини між ЄС та Україною скеровуються Європейською політикою сусідства. Від 2009 року Євросоюз впроваджує ініціативу «Східне партнерство», що є східним виміром Європейської політики сусідства. Метою ініціативи є істотне покращення рівня відносин із шістьма країнами-сусідами ЄС на Сході за допомогою:

-             двостороннього виміру, націленого, зокрема, на укладання Угод про асоціацію, включаючи положення про створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (у разі виконання усіх необхідних умов), а також досягнення поступу у питаннях візової політики та мобільності;

-            багатостороннього виміру, тобто міжурядових платформ та Провідних ініціатив.

 

Факти і цифри

1998: набуття чинності Угоди про партнерство і співробітництво між ЄС та Україною.

2005: ухвалення Плану дій Україна-ЄС.

2007: початок перемовин щодо укладання далекосяжної Угоди про асоціацію.

2007, 2008 та 2009: мобілізовано Механізм цивільного захисту ЄС з метою підготовки проведення першої оцінки шкоди довкіллю та необхідних дій для усунення наслідків забруднення у Керченській протоці; оцінки наслідків повеней на річках Дністер та Прут; допомоги Україні у боротьбі проти пандемії грипу; попередження наслідків можливого прориву дамби у Калуші.

2008: набуття чинності Угоди про спрощення оформлення віз та Угоди про реадмісію. Початок візового діалогу, довготривалою метою якого є запровадження безвізового режиму.

2008: приєднання України до СОТ. У такий спосіб Україна проклала шлях до старту перемовин щодо створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС.

2007-2010: бюджет допомоги Україні від Європейського інструменту сусідства і партнерства сягає 494 млн. євро. Додатково було виділено 28,6 млн. євро у рамках Інструменту підтримки врядування.

2008-2010: У рамках Інвестиційного інструменту сусідства ЄС виділив 22 млн. євро на впровадження п’яти проектів в Україні, переважно в енергетичній сфері. Також Україна частково скористалася з фінансового пакету у розмірі 42 млн. євро, що були виділені на реалізацію регіональних проектів у східному регіоні Європейської політики сусідства.  

2011-2013: Єврокомісія оголосила індикативний бюджет допомоги Україні з боку Європейського інструмента сусідства і партнерства: 470,1 млн. євро.

2011-2013: у березні 2010 року ухвалено нову Національну індикативну програму для України на 2011-2013 роки. Її бюджет – 470,1 млн. євро. Програма націлена на підтримку досягнення основних політичних цілей, викладених у Порядку денному асоціації ЄС-Україна; в основі програми – три пріоритети, а саме: (1) належне врядування та верховенство права; (2) сприяння набуттю чинності Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, включно із положеннями про створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі; (3) сталий та збалансований розвиток.

2011: завершення перемовин щодо Угоди про асоціацію, включно із положеннями про створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

2011: набуття членства Україною у Енергетичному співтоваристві.

2012: парафування Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

 

Більше інформації:

http://ec.europa.eu/world/enp/documents_en.htm

http://eeas.europa.eu/ukraine/index_en.htm

http://eeas.europa.eu/enp/index_en.htm