Представництво в Україні

Europe Day 2016
 

Новини

Заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні щодо звільнення Надії Савченко та її повернення до України

25/05/2016 - Заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні щодо звільнення Надії Савченко та її повернення до України English (en)

Коментар Представництва ЄС щодо зустрічі між послами Томбінським і Вайлем та міністром внутрішніх справ Аваковим

24/05/2016 - Коментар Представництва ЄС щодо зустрічі між послами Томбінським і Вайлем та міністром внутрішніх справ Аваковим

24 травня Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський та Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль зустрілися з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим і зробили таку заяву:

ЄБРР та ЄС разом підтримають тисячі українських МСП

20/05/2016 - ЄБРР та ЄС разом підтримають тисячі українських МСП

Згідно з підписаною сьогодні угодою між Європейським Союзом (ЄС) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) буде виділено до 28 млн. євро на бізнес-консультації, інформаційну, навчальну та іншу підтримку малих і середніх підприємств (МСП) в Україні в рамках програми «EU4Business». Ця допомога також передбачає створення мережі центрів підтримки бізнесу по всій Україні.

Усі новиниПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС
 
 

Співпраця ЄС-Україна

Rural wholesale markets in Ukraine: directly from the farmer to the consumer

Rural wholesale markets in Ukraine: directly from the farmer to the consumerEnglish (en)

Ukraine is adapting its agriculture laws to meet World Trade Organisation (WTO) commitments. The EU–funded project to help Ukraine reach these and European Neighbourhood and Partnership (ENP) standards will encourage free trade in agriculture.

Додатково...