Вітальне слово

Ян ТОМБІНСЬКІЯн ТОМБІНСЬКІ

Шановні відвідувачі!

Мені, як Послу Європейського Союзу в Україні, який почав виконувати свої обов’язки з 1 вересня 2012 року, дуже приємно вітати вас на сайті Представництва ЄС в Україні.

Маючи за своїми плечима двадцять років на польській дипломатичній службі та походячи з покоління польської «Солідарності», я хочу використати свій широкий особистий досвід для служіння відносинам між ЄС та Україною.

Протягом чотирьох наступних років на цій посаді я хотів би оптимально використати можливості, які надаються угодами, щодо яких ЄС та Україна провели перемовини; це також стосується і потенційних переваг, доступних нам у рамках Європейської політики сусідства. Європейський Союз та його країни-члени можуть надати усі необхідні знання та допомогу для українських інституцій, правових установ та зацікавлених сторін, які діють в економічному і торгівельному середовищі, для наближення до європейських законів і стандартів. Десятиріччя європейської інтеграції засвідчили, що вона здатна бути ефективним інструментом для модернізації країн, для усунення бар’єрів і стереотипів, що роз’єднували нації нашого континенту протягом сторіч, а також для кращого використання потенціалу всіх держав, що йдуть шляхом інтеграції.

Україна, як незалежна держава з добре освіченими людьми, хоче бачити втілення своїх амбіцій і цілей; вона в змозі скористатися сповна тими можливостями, які їй дає європейська перспектива. Я зроблю усе можливе для поглиблення відносин між ЄС та Україною.

Дякую вам за те, що відвідали наш сайт. Будь ласка, обов’язково звертайтеся до нас у разі виникнення будь-яких коментарів і питань. Ваша думка дуже важлива для нас, тому що ми постійно прагнемо поліпшити наші послуги. 

 

Посол, Голова Представництва

Ян ТОМБІНСЬКІ