Kontakt oss - Den europeiske unions delegasjon til Norge

Kontaktinformasjon

 

 

 

 

 

 

Den europeiske unions delegasjon til Norge
Postboks 1643 Vika
0119 Oslo

Besøksadresse: Klingenberggaten 7A - 5. etasje
Kart finner du her
Besøkstid: Hverdager 9-16

Tlf.: 22 83 35 83 Faks: 21 09 36 26

Epost: delegation-norway@eeas.europa.eu

 

Ansatte

Ambassadør
Helen Campbell

23 11 51 80
delegation-norway@eeas.europa.eu

 

Ambassaderåd
(Kontaktpunkt for menneskerettigheter)
Andrew Byrne

23 11 51 88
andrew.byrne@eeas.europa.eu

Attaché
Louise Ringberg
23 11 51 80
louise.ringberg@eeas.europa.eu

 

Politisk, presse og informasjon

Rådgiver
Karianne Christiansen

23 11 51 73
karianne.christiansen@eeas.europa.eu 

 

Rådgiver
Marit Djønne

23 11 51 75
marit.djonne@eeas.europa.eu 

 

Rådgiver
Véronique Janand Kolbjørnsen

23 11 51 67
veronique.kolbjornsen@eeas.europa.eu 


Rådgiver
Markus Hole

23 11 51 79
markus.hole@eeas.europa.eu

 

Rådgiver
Thomas F. Berntsen

23 11 51 76
thomas.berntsen@eeas.europa.eu

 

Rådgiver
Céline Henriette Tangen

23 11 51 62
celine-henriette.tangen@ext.eeas.europa.eu

 

Dokumentalist
Solveig Ulvaaen
23 11 51 69
solveig.ulvaaen@eeas.europa.eu

 

Pressehenvendelser
22 83 35 83
Sentralbord
delegation-norway@eeas.europa.eu

 

Administrasjon

Administrasjonssjef
Javier Cavanillas
23 11 51 74
javier.cavanillas@eeas.europa.eu

 

Regnskap
Kim Henrik Poulsson
23 11 51 77
kim-henrik.poulsson@eeas.europa.eu

Regnskap
Louise Qvam
23 11 51 66
louise.qvam@eeas.europa.eu

Sjåfør
Reino Rajala
23 11 51 81
reino.rajala@eeas.europa.eu

Administrasjonsmedarbeider
Denise Sutton
23 11 51 68
denise.sutton@eeas.europa.eu