Послуги для журналістів

З метою підвищення рівня поінформованості про Європейський Союз та його політику, а також для їх кращого розуміння, Відділ преси та інформації займається різноманітною інформаційною та комунікативною діяльністю. Рамки цієї діяльності охоплюють: веб-сайт Представництва, спеціалізовані інформаційні бюлетені, публікації та брошури, аудіовізуальні матеріали та численні заходи, що влаштовуються для задоволення потреби людей дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між Україною і ЄС.

Відділ преси та інформації організує інтерв'ю з урядовцями ЄС, проводить прес-конференції, семінари та зустрічі з журналістами в Представництві та регіонах України, публікує прес-релізи з подій, пов'язаних із ЄС, а також організує візити представників преси до установ ЄС. Журналісти можуть підписатися на розсилку Представництва і регулярно отримувати новини ЄС, у числі яких щотижневий інформаційний бюлетень ЄС, а також інформаційний бюлетень з питань співпраці між Україною та ЄС, що виходить два рази на місяць. Представництво також має велику кількість публікацій про ЄС, у тому числі довідник із ЄС для журналістів російською/українською мовами.

За додатковою інформацією або зі спеціальними запитами просимо звертатися до персоналу Відділу преси та інформації за адресою delegation-ukraine-press@eeas.europa.eu