Зустріч для новообраних cтудентів з України перед від'їздом на навчання за програмою Еразмус + відбулася 8 та 9 липня у Києві (15/07/2016)

Зустріч для новообраних c тудентів з України перед від ' їздом на навчання за програмою Еразмус + відбулася 8 та 9 липня у Києві, Україні. 32 новобраних магістрів, 2 докторів наук та 8 випускників програми активно брали участь у зустрічі. На порядку денному стояло 2 інтенсивні дні презентацій, обміну досвідом, зустрічей з представниками посольств та міжкультурних тренінгів.


8 липня, Юргіс Вілчінскас, голова відділу преси та інформації, привітав студентів у Представництві ЄС в Україні. Він говорив про майбутнє співпраці ЄС з Україною, підкреслюючи важливість ролі молоді у розбудові спільного майбутнього. Після дискусії, Іванна Атаманчук та Катерина Жданова з національного офісу Erasmus + презентували перспективи програми у світовому вимірі та в Україні.

 Учасники також мали унікальну можливість поговорити з представниками країн ЄС, включаючи Іспанію, Португалію, Італію, Голландію, Бельгію, Австрію, Німеччину, Францію та Польщу. Відбулася сесія питань – відповідей, в якій студенти отримали відповіді на організаційні питання стосовно програми мобільності.

Посеред дня, Яна Салахова з Міжнародної Організації Міграції провела міжкультурний тренінг про різноманітність культур та питання міжнародних комунікацій. Після цього, студенти мали можливість дати інтерв’ю українській пресі та поділитися своїми очікуваннями.

 9 липня зустріч продовжилася у коворкінгу "Garden", де були презентовані проект REALIZEIT та інші можливості Erasmus Mundus Association. Більше цього, у цей день студенти зустріли випускників Erasmus Mundus попередніх років та мали інтенсивні дискусії щодо різних організаційних та культурних тем.

Наступна зустріч для новообраних cтудентів з України перед від'їздом на навчання за програмою Еразмус + в рамках Eurasian Regional Chapter плануються найближчим часом у Москві (Росія), Єревані (Арменія), Ташкенті (Узбекістан), Бішкеку (Кіргізстан), та Алмати (Казахстан). Окрім цього, онлайн зустріч буде організована у серпні.