Інформаційні заходи до Дня Європи в Івано-Франківську від Представництва ЄС (19/05/2016)

 

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує усіх охочих мешканців Івано-Франківська відвідати інформаційні заходи, що відбудуться в Івано-Франківську до Днів Європи 21 травня 2016 року. В рамках проведення Дискусійний клуб та хакатон – конкурс молодіжних проектів.

 

Що: Хакатон – конкурс молодіжних проектів «Моє європейське місто»

Де: Вільне кафе «STANTSIYA», м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4

Коли: 21 травня, субота, з 09.00 до 16.00

 

Хакатон «Моє європейське місто» - це одноденний конкурс серед ініціативних жителів міста з метою посилити ідеї проектів, націлених на зміни урбаністичного ландшафту та розвиток локальних спільнот. Організатори очікують, що в результаті конкурсу активні мешканці Івано-Франківська менеджерські підсилять наявні та запропонують нові проекти, завдяки яким місто стане більш відкритим до змін, конкурентоздатним й націленим на європейські стандарти  життя.

Умови участі:

На участь у хакатоні можуть подавати заявки усі охочі мешканці Івано-Франківська та області. Для цього потрібно заповнити онлайн-анкету: http://bit.ly/hackathon-ivano-frankivsk. Докладніший анонс хакатону: http://bit.ly/hackathon-ivano-frankivsk-anons

 

Хакатон в Івано-Франківську є частиною програми Днів Європи в Україні та відбувається за підтримки Інформаційного Центру ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.

 

Контакти для додаткової інформації: Ольга Гуртовенко, +38(050)8202777, ogurtovenko@internews.ua

 

Що: Дискусійний клуб «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває для Івано-Франківська?»

Де:м. Івано-Франківськ, конференц зала готелю Станіславів, вул. Чорновола, 7

Коли:  21 травня 2016 р. (субота) 10:00 – 11:30

 

В засіданні клубу візьмуть участь співробітники Представництва ЄС в Україні: Танел Танґ, Радник з питань захисту прав людини, Відділ політики Представництва ЄС в Україні та Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні. Учасники клубу зможуть задати питання та неформально поспілкуватися з усіма експертами та гостями клубу.

 

Хочете більше знати про ЄС? Маєте свою думку про відносини України та ЄС і хочете поділитися нею з іншими? Любите гострі дискусії та дебати? Приходьте на дискусійні клуби та висловлюйте свою думку щодо євроінтеграційних  процесів в Україні, які можливості відкриває Угода про асоціацію, які програми для навчання і стажування пропонує ЄС. Для участі у дискусійних клубах твого міста потрібна попередня реєстрація на сайті http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs.

 

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту  «ЄС: вибір української молоді», який   спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Серед заходів проекту – Всеукраїнська Євровікторина, конкурс фото, відео та аудіо творів, створення та ведення блогів та  дискусійні клуби. Деталі по конкурсах можна знайти на сайті http://euroquiz.org.ua. Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

За додатковою інформацією звертайтеся: 093 525 83 34, 044 592 8669, ask@euroquiz.org.ua.