Від атомного минулого до зеленого майбутнього: інформаційний захід у Вінниці (26/04/2016)

 

28 квітня 2016 року о 12:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує всіх охочих мешканців Вінниці до участі в хакатоні «Від атомного минулого до зеленого майбутнього». Під час заходу учасники зможуть долучитись до збору сонячного концентратора, а також дізнатись про європейські практики та українські перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії. Захід, який приурочений до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії, закликає поглянути на Чорнобильську трагедію з позиції засвоєння уроків атомного минулого та пошуку альтернативних шляхів для безпечнішого енергетичного майбутнього України.  

 

Що?   Хакатон «Від атомного минулого до зеленого майбутнього»

Коли?  28 квітня 2016 року, четвер, 12.00-14.00

Де?      м. Вінниця, площа біля ТЦ «Скайпарк», пл. Козицького, 51, участь безкоштовна

 

Чорнобильська катастрофа стала великою трагедією, однак її результати потрібно використати для створення власного майбутнього: енергетично безпечнішого, вільнішого та доступного кожному.

 

Долучіться до збору сонячного концентратора та на власні очі переконайтесь, що альтернативні джерела енергії існують. Більше того, їх можна виготовити самостійно в домашніх умовах. Перевірити дію сонячного концентратора можна буде зваривши каву в турці просто неба.

 

Також під час заходу досвідчені інженери ознайомлять з інформацією про альтернативні джерела енергії в Україні та Європі та розкажуть про рішення, які ведуть до зеленої енергетики.

 

Захід проводиться за допомоги проекту EnergyTorrent, що спрямований  на пошук відкритих джерел відновлювальної енергії, та Greencubator, української мережі енергетичних інновацій.

 

Запланований хакатон у Вінниці відбувається  в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), що Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

 

За подальшою інформацією прохання звертатись до: Ольги Гуртовенко, тел. +38(050)82-02-777, ogurtovenko@internews.ua.