Інформаційні заходи Представництва ЄС у Житомирі (21/04/2016)

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує мешканців Житомира відвідати інформаційні заходи на європейську тематику, що відбудуться в місті 22 квітня 2016 року.

Що?     Інформаційно-розважальний квест для молоді «Шляхами Європи»

Коли?  22 квітня 2016 року, п’ятниця, 16.00-18.00

Де?      Парк культури та відпочинку імені Ю. Гагаріна, м. Житомир

Цікавитесь історією Європи та Європейського Союзу? Читаєте книги європейських письменників? І хочете продемонструвати свої знання у цікавому квесті, та ще й отримати за це подарунки? Тоді запрошуємо вас долучитись до інформаційно-розважального квесту «Шляхами Європи». Під час квесту ви зможете перевірити свій рівень знань з історії та інституцій Європейського Союзу, його культури, традицій, цінностей та принципів функціонування. За найбільшу кількість правильних відповідей квесту отримаєте пам’ятні призи від Представництва ЄС. Окрема увага під час квесту приділятиметься питанням, що пов’язані з  європейською літературою та авторськими правами, адже захід відбудеться напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, який щорічно відзначається 23 квітня.

Що?    Дискусійний клуб «Про європейську інтеграцію по-новому: практичні аспекти»

Коли? 22 квітня 2016 року, п’ятниця, 11.00 – 12.30

Де?    Новий бульвар, 4 (конференц-зала, 2-ий поверх), Житомирська обласна наукова універсальна бібліотека імені Олега Ольжича

Під час дискусійного клубу учасники зможуть, у формі дебатів, обговорити питання євроінтеграції України з експертами, місцевими підприємцями тощо. Хард-ток формат дискусії спрямований на побудову конструктивнішого та якіснішого обговорення актуальних питань стосовно Європейського Союзу та його відносин з Україною. Для участі у дискусійних клубах потрібна попередня реєстрація на сайті http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs. Дискусійні клуби проводяться в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді», який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Серед заходів проекту – Всеукраїнська Євровікторина, конкурс фото, відео та аудіо творів, створення та ведення блогів та дискусійні клуби. Деталі по конкурсах можна знайти на сайті http://euroquiz.org.ua

До участі в заходах Представництва ЄС запрошуються всі бажаючі.

Заплановані заходи у Житомирі відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), що Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За подальшою інформацією прохання звертатись до: Ольги Гуртовенко, тел. +38(050)82-02-777, ogurtovenko@internews.ua.