Представництво ЄС оголошує набір на 16-у сесію Школи європейських студій (EU Study Days) (12/04/2016)

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на шістнадцяту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

Шістнадцята сесія відбудеться 18 – 22 травня 2016 рокув Одесі та буде зорієнтована на учасників із південних регіонів України. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:

-          дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих європейських та українських фахівців;

-          глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, безпека, війна на Донбасі, Мінський процес, анексія АР Крим, санкції, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи імплементації Угоди про асоціацію тощо);

-          отримати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу  та його держав-членів, а також з провідними експертами й науковцями;

-          створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей та АР Крим (цільові регіони 15-ї сесії).

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдетеза цим посиланням.

Кінцева дата подання заявок – 4 травня 2016 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осібз цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Про проект EUStudyDays

EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі. 

Більше інформації про Школу, її минулі сесії ви знайдете на сайті Школи (www.eustudydays.com)чи на її сторінках в мережі Facebook, Vkontakte.

Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua

Координаційної групи проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні