ЄС підтримав ремонт соціальних закладів для місцевих громад та переселенців на Харківщині (29/03/2016)

Цієї весни десять важливих соціальних закладів у селах та селищах міського типу на Харківщині відкриють двері для відвідувачів після ремонту, профінансованого Європейським Союзом. Понад 23 500 місцевих мешканців та понад 5 500 вимушених переселенців зможуть користуватися послугами клубів у Новопокровці, Червоному Осколі, Левківці та Донецькому, культурного центру для дітей та молоді у Барвінковому, медичних амбулаторій у Капітолівці та Студенку, відділів соціальної адаптації та реабілітації людей з інвалідністю у Левківці та Студенку, а також спорткомплесу школи у Капітолівці.

Незабаром соціальні заклади запрацюють у:

Коли*

Де

Що

30 березня

Барвінкове

Культурний центр для дітей та молоді

31 березня

Новопокровка

клуб

8 квітня

Червоний Оскіл

клуб

8 квітня

Левківка

клуб

департамент соціальної адаптації та реабілітації людей з інвалідністю

9 квітня

Капітолівка

медична амбулаторія

шкільний спорткомплекс

10 квітня

Донецьке

клуб

10 квітня

Студенок (Ізюмський район)

медична амбулаторія

департамент соціальної адаптації та реабілітації людей з інвалідністю

*Деталі прохання уточнювати у регіонального координатора проекту Наталії Сафронової 0509755474.

Відновлення соціальних закладів є частиною проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом та реалізовується Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Проект зокрема підтримує інтеграцію вимушених переселенців у місцеві громади Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Донецької та Луганської (контрольовані урядом території) областей. Ініціативні групи, що складаються із місцевих мешканців та переселенців, самі визначили соціальні заклади для ремонту в рамках проекту. До відновлення приміщень також долучається місцева влада.

«Оновлені соціальні заклади допоможуть переселенцям та місцевим громадам краще комунікувати одне з одним і спільно користуватися поліпшеними послугами», – зазначила Естер Руїз де Азуа, координатор програми надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва МОМ в Україні.

Довідкова інформація: Проект «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ). До основних заходів проекту входять: надання засобів до існування переселенцям, реконструкція об'єктів соціальної інфраструктури, надання своєчасної інформації через спеціальну гарячу лінію, а також підтримка уряду України у подоланні наслідків кризи, зокрема шляхом удосконалення системи реєстрації та ведення обліку внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, завдяки проекту у шести регіонах України після оновлення відкриються близько 70 клубів, бібліотек, загальноосвітніх та музичних шкіл, а також інших соціальних закладів для  вимушених переселенців та місцевих громад.

Детальніша інформація про проект – на сайті:http://bit.ly/1NHbhwz