Захоплююча онлайн вікторина від Представництва ЄС (02/02/2016)

Підписуйтеся! Грайте! Вигравайте! 

З 2 лютого по 2 березня запрошуємо всіх молодих українців взяти участь у другій щорічній всеукраїнській «Євровікторині» на сайті www.euroquiz.org.ua. Відповідайте на запитання, дізнавайтеся про цікаві факти про Європу та вигравайте призи.

«Євровікторина» - найбільша всеукраїнська он-лайн вікторина на тему Європейського Союзу.  Ви готові до 20 запитань від найкращих знавців Європи, до вражаючих та неочікуваних відкриттів?

Перевірте свої знання про ЄС та покажіть, як сильно ви хочете зробити Україну частиною Європи. Переможці отримають призи від Представництва ЄС.

Для участі та реєстрації відвідайте сайт www.euroquiz.org.ua та пройдіть два раунди із 10 запитань. Всі учасники, які дадуть правильні відповіді на всі запитання, гарантовано отримають сувеніри на згадку від Представництва ЄС.

Підписуйтеся! Грайте! Вигравайте!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 044 425 7709, 044 592 8669  чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua .

Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива".