Заява Послів країн-членів Групи Семи (22/12/2015)

На цьому тижні у Верховній Раді України відбудеться голосування по ключових елементах законодавства, в т.ч. державному бюджеті на 2016 рік та доповненнях до Податкового кодексу України.  Посли країн-членів Групи Семи  ретельно спостерігають за цим процесом впродовж останніх місяців.

Ми схвалюємо і повністю підтримуємо зусилля Уряду з досягнення дієвої домовленості, що відповідає реформаторським зобов'язанням України в рамках її програми співробітництва з  МВФ.  Ухвалення збалансованого з фіскальної точки зору бюджету є життєво важливим для оздоровлення української економіки та стабільності, а також для подальшого надання фінансової підтримки міжнародними партнерами України.  

Посли країн-членів Групи Семи закликають депутатів Верховної Ради України підтримати пакет, запропонований Урядом. Реформи, з яких Україна взяла на себе зобов'язання відповідно до програми її співробітництва з МВФ, стануть вирішальним чинником відновлення економічної стабільності і повернення України на шлях до зростання і процвітання. Ми закликаємо депутатів Верховної Ради України до дбайливого виконання своїх повноважень, аби не ставити під загрозу цю програму.