Як ЄС допомагає Україні підготуватись до місцевих виборів (01/10/2015)

Місцеві вибори, що відбудуться вже цього жовтня – це шанс для України та її громадян згуртуватися для закріплення політичних та економічних реформ.

Європейський Союз усіляко підтримує Україну в цей час, надаючи в тому числі і фінансову допомогу проектам, направленим на забезпечення чесних, прозорих та відкритих виборів згідно з загальноприйнятими демократичними стандартами.

Загальна сума фінансової допомоги від ЄС становить близько € 3,5 млн. Ці гроші надані різноманітним місцевим та міжнародним організаціям, що займаються спостереженням за виборами та підготовкою різноманітних проектів, пов’язаних з цією сферою.

Допомога, зокрема, направлена на такі завдання як спостереження за виборами, тренінги, залучення громадянського суспільства до реформи виборчого законодавства, організація передвиборчих дискусій та дебатів, створення онлайн мапи, де будуть позначені усі зафіксовані на виборах порушення тощо.

Якщо бажаєте дізнатися більше про проекти, фінансовані ЄС, переходьте за посиланням на таблицю  з більш детальною інформацією.