Представництво ЄС в Україні запрошує мешканців Сумщини долучитись до інформаційних заходів на європейську тематику (14/09/2015)

16 вересня 2015 року делегація Представництва Європейського Союзу відвідає Суми. В рамках  візиту відбудуться зустрічі з представниками місцевої та обласної влади, громадськими активістами, журналістами та молоддю. Також усі охочі запрошуються до участі  в  інформаційній грі-симуляції, присвяченій питанням функціонування фінансової системи Європейського Союзу.

Представництво ЄС в Україні запрошує молодь, студентів, громадських активістів та всіх охочих долучитись до гри-симуляції «Ухвалення та розподілення бюджету в Європейському Союзі». Під час гри учасники зможуть краще зрозуміти особливості та функції бюджету ЄС; принципи побудови та розподілу його, в тому числі що стосується України. Захід буде проведено на базі Інформаційного центру ЄС у Сумах за участю студентів Української академії банківської справи Національного банку України

Що?     Гра-симуляція «Ухвалення та розподілення бюджету в Європейському Союзі»

Коли?  16 вересня 2015 року, 12.30 – 14.00

Де?       м. Суми, зала Української академії банківської справи Національного банку України

Представництво ЄС в Україні також запрошує обговорити ключові напрямки поточних відносин між Україною та ЄС, необхідні реформи в рамках імплементації Угоди про Асоціацію, допомогу Україні від Європейського Союзу, а також розглянути можливості підтримки роботи громадських організацій і співпраці з медіа Сумщини.

Що?     Зустріч з громадськими активістами та журналістами Сумщини

Коли?  16 вересня 2015 року, 14.30 – 15.30

Де?       м. Суми, MediaHUB (вул. Петропавлівська 53, І поверх)

Візит та гра-симуляція відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, тел. +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.