Звіт про виконання Україною Європейської політики сусідства у 2014 році (30/03/2015)

Пакет 2015 року «Виконання Європейської політики сусідства у 2014 році» складається зі спільного Повідомлення та добірки окремих звітів по країнах і регіонах. Звіт по Україні визначає ключові події та зусилля з проведення реформ у 2014 році. Також у ньому містяться рекомендації на наступний рік.

Реформи в Україні у 2014 році проводилися у складному політичному, економічному, соціальному та військово-безпековому контексті збройних конфліктів. Незаконна анексія Криму і Севастополя Російською федерацією та подальша дестабілізація східної України були головними проблемами для державності та суверенітету і територіальної цілісності країни. Ситуація з правами людини у незаконно анексованих Криму і Севастополі, а також на територіях східної України, які контролюються незаконними збройними формуваннями, відчутно погіршилася. Збільшилася та перевищила цифру в один мільйон кількість внутрішньо переміщених осіб та біженців. Можливості України у контексті надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам виглядають недостатніми.

Пори такі загрози та проблеми, Україна продовжила процес демократичних перетворень. Були проведені президентські і парламентські вибори – значною мірою у відповідності до європейських і міжнародних стандартів. Було ухвалено закон про державне обвинувачення та низку антикорупційних законів. Розпочалася робота з реформування судової системи та правоохоронних органів; відбулося обговорення низки пропозицій, однак нове законодавство й досі не було ухвалено. У липні ЄС створив Консультаційну місію для сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні (EUAM Ukraine), включаючи верховенства права і поліції.

Швидкими темпами в Україні розвивається громадянське суспільство.

Було започатковано процес децентралізації компетенцій, зокрема, що стосується злиття муніципалітетів і бюджетної децентралізації.

Україна активізувала свою співпрацю з Євросоюзом. Зокрема, 21 березня були підписані політичні положення Угоди про асоціацію; решта частини Угоди була підписана 27 червня. 16 вересня Угода про асоціацію була ратифікована Верховною Радою України та отримала згоду від Європейського Парламенту. У такий спосіб були надані можливості для тимчасового застосування відповідних положень Угоди про асоціацію від 1 листопада, а частини про створення глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі – від 1 січня 2016 року. Україна ухвалила низку важливих законодавчих реформ для виконання критеріїв Плану дій з візової лібералізації. Як результат, Київ перейшов до другої фази впровадження цього плану.

У 2014 році, у результаті глибинних макроекономічних і структурних недоліків, обсяг виробництва в Україні скоротився. Ситуація значно загострилася у зв’язку із погіршенням безпекової ситуації. Експорт до ЄС компенсував зниження торгівлі України з Російською Федерацією.

Ґрунтуючись на Звіті про прогрес країни, Україні рекомендується у наступному році вдатися до низки дій – зокрема таких:

-   гарантувати, що конституційний перегляд проведено і завершено у всеохопний і колегіальний спосіб; ухвалити і застосувати закони, які започатковують реформу з децентралізації;

-   вдатися до кроків у напрямі гармонізації усього виборчого законодавства; пріоритет надати перегляду закону про місцеві вибори, оскільки вони заплановані на другу половину 2015 року;

-   здійснити додаткові кроки для проведення судової реформи у відповідності до європейських стандартів, проводячи тісні консультації з Радою Європи/Венеціанською Комісією; гарантувати, що процес люстрації у виконавчій і судовій гілках влади проходить у відповідності до міжнародних стандартів;

-    у належний спосіб впровадити всеохопний антикорупційний законодавчий пакет;

-    розпочати всеосяжну реформу державного управління – особливо, реформу державної служби та служби у органах місцевого самоврядування;

-    у тісній співпраці з Консультаційною місією ЄС (EUAM Ukraine) ухвалити і впровадити план реформування поліції ;

-    наблизити енергетичне законодавство і практику до «Третього енергетичного пакету»;

-    продовжити незалежне розслідування жорстоких подій, що трапилися у період масових протестів від листопада 2013 року до лютого 2014 року, а також трагічних подій в Одесі, які відбулися у травні 2014 року; розслідування слід проводити за підтримки Міжнародної консультаційної групи, запропонованої Радою Європи.

 

Докладніша інформація:

І. Фінансова підтримка ЄС:

У 2014 році фінансування ЄС через Європейський інструмент сусідства склало 365 млн. євро; це є найвищою сумою, що її коли-небудь було запропоновано для двосторонньої допомоги Україні. Такою була відповідь на нагальну потребу у стабілізації української економіки – Контракт на державне будівництво покликаний розв’язати короткотермінові економічні проблеми та підготувати глибинну реформу у контексті політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС. Також Контракт передбачає надання підтримки організаціям громадянського суспільства з метою допомогти їм у висловлюванні своїх побоювань та здійсненні ефективного моніторингу національних реформ. Частину коштів (40 млн. євро) було надано Україні з всеохопної програми Європейського інструменту сусідства – механізму, в основі якого лежить принцип стимулювання, та який відзначає прогрес у розбудові глибокої і стійкої демократії.

Події, що протягом кількох років розгортаються в Україні, ускладнили процес попереднього визначення того, на що спрямовуватиметься допомога ЄС Києву. Через це наразі Євросоюз зобов’язується надавати допомогу у формі щорічний спеціальних заходів.

Окрім Європейського інструменту сусідства, Україна скористалася іншою допомогою ЄС, включаючи гуманітарну допомогу (до 139 млн. євро) та тематичну програму для Громадянського суспільства та місцевої влади (2 млн. євро).

Також у 2014 році країна отримала 1,360 млрд. євро у вигляді кредитів з макрофінансової допомоги. Також у квітні поточного року Україна має отримати додаткові 250 млн. євро – якщо діятиме програма МВФ та будуть дотримані необхідні умови.

Усі заходи разом здатні принести підтримку Україні з бюджету ЄС та від міжнародних фінансових інституцій, що знаходяться у Євросоюзі, протягом наступних років у розмірі щонайменше 11 млрд. євро.

Наразі Європейський Парламент і Рада ЄС розглядають пропозицію Європейської Комісії щодо надання Україні додаткових 1,8 млрд. євро у формі кредитів (планується, що ці кошти будуть виділятися у 2015 і 2016 роках).

Докладнішу інформацію з приводу фінансової співпраці можна знайти у Розділі IV Статистичного додатку, а також на таких веб-сайтах Європейської Комісії:

www.ec.europa.eu/enlargement/neighbourhood/countries/ukraine/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-14-501_en.htm

http://ec.europa.eu/echo/where/europe-and-caucasus/ukraine_en

http://ec.europa.eu/economy_finance/international/neighbourhood_policy/ukraine_en.htm

 

II. Додаткові джерела для інформації:

  1. Порядок денний асоціації ;
  2. Європейська політика сусідства у загальному:
  1. Веб-сайт Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні;
  2. Веб-сайт Європейського Комісара з Європейської політики сусідства і перемовин про розширення Йоганнеса Гана.