ЄВРОквест» в Острозі та візит делегації Представництва ЄС до Рівного (04/03/2015)

5 березня 2015 року делегація Представництва ЄС відвідає з офіційним візитом Острог та Рівне. В рамках візиту дипломати зустрінуться з представниками влади, журналістами, громадськими активістами та студентами. Також, під час візиту відбудеться інтелектуальна гра «ЄВРОквест» на базі Національного університету «Острозька академія».

Візит передбачає низку зустрічей делегації Представництва ЄС з керівництвом місцевої обласної та міської виконавчої влади. Сторони обговорять можливості для співпраці між Рівненщиною та Європейським Союзом, а також визначать пріоритетні напрямки економічного та соціального розвитку Рівного та області.

Інші заходи в рамках офіційного візиту:
- Зустріч з молоддю та інтелектуальна гра «ЄВРОквест» в Національному університеті «Острозька академія»
Коли? 5 березня 2015 року, з 10:00 до 14.00: 10.00 – 11.00 лекція-дискусія, 11.00 – 14.00 - ЄВРОквест
Де? Національний університет «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог)
Студенти та викладачі, а також усі зацікавлені європейською тематикою, запрошуються на інтелектуальну гру «ЄВРОквест». Під час гри учасники зможуть перевірити рівень знань з історії та інституцій Європейського Союзу, його культури, традицій, цінностей та принципів функціонування. За найбільшу кількість правильних відповідей квесту учасники отримають цінні призи. Також, під час візиту до університету, дипломати ЄС поспілкуються з викладачами та студентами. Всі охочі матимуть можливість дізнатись актуальні новини щодо відносин між Україною та ЄС, отримати інформацію про навчальні можливості та програми стажування в країнах ЄС тощо.

- Зустріч з журналістами та громадськими активістами
Коли? 5 березня 2015 року, з 12:00 до 13.00
Де? Рівненська міжнародна незалежна медіа-профспілка (вул. С. Петлюри, 17, Рівненський Будинок вчених)
Представництво ЄС в Україні запрошує журналістів та громадських активістів Рівненщини на зустріч з дипломатами ЄС для обговорення відносин між Україною та ЄС, імплементації Угоди про Асоціацію, підтримки роботи громадських організацій та співпраці з медіа. Присутні зможуть поставити свої питання щодо іміджу України закордоном, необхідних реформ в Україні та пріоритетних напрямках розвитку

Заплановані заходи відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.