Європейська Комісія завершує кроки для підписання Угоди про асоціацію з Україною (15/05/2013)

Не випереджаючи майбутнього політичного рішення щодо можливого підписання Угоди про асоціацію, сьогодні Європейська Комісія ухвалила пропозиції для рішень Ради щодо підписання, тимчасового застосування та укладання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, які будуть передані Раді для подальшої обробки. Європейська Комісія доповнила ці дві пропозиції політичною заявою (див. Додаток).

За допомогою сьогоднішнього рішення Єврокомісія робить необхідний попередній крок для того, аби бути технічно готовою до можливого підписання Угоди про асоціацію (включно із положеннями про створення глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі) на саміті Східного партнерства, що відбудеться у Вільнюсі за шість місяців. Водночас ЄС хоче підкреслити, що підпише Угоду лише за умови, якщо Україна створить для цього необхідні політичні обставини.

Ухвалення цих двох пропозицій для рішення Ради технічно уможливлює ЄС просуватися у напрямі необхідних попередніх домовленостей не випереджаючи будь-якого рішення: підписання Угоди про асоціацію залежить від рішучих дій та відчутного прогресу української влади у виконанні критеріїв, зазначених у висновках Ради від 10 грудня 2012 року (застосування подальших дій, що стосуються парламентських виборів 2012 року; розв’язання проблеми вибіркового правосуддя та запобігання повторенню подібних випадків у майбутньому; просування уперед у виконанні спільно погодженого порядку денного реформ), і буде оцінюватися країнами-членами перед самітом Східного партнерства у Вільнюсі.

Перед тим як дозволити підписання, країни-члени повинні мати достатньо часу для внутрішніх процедур, включаючи проведення консультацій зі своїми парламентами. Зважаючи на розмір та складність Угоди, цей процес триватиме щонайменше шість місяців. 

 

Контекст

Ця Угода є першою з нового покоління угод про асоціацію між ЄС та країнами Східного партнерства. ЇЇ мета – поглибити політичні та економічні відносини між Україною та ЄС, а також удосконалити доступ України до внутрішнього ринку ЄС, зокрема за допомогою глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі. У такий спосіб планується досягти кращих умов для економічної співпраці між Євросоюзом та Україною.

Перемовини щодо Угоди про асоціацію були завершені у 2011 році. 30 березня 2012 року голови переговорних груп Європейського Союзу та України парафували текст Угоди.

10 грудня 2012 року Рада міністрів ЄС із закордонних справ ухвалила висновки щодо України. У них вона підтвердила взяте на себе зобов’язання підписати Угоду про асоціацію, зокрема включно із положеннями про створення глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі, щойно українська влада продемонструє рішучі дії та відчутний прогрес у трьох сферах (вибори, вибіркове правосуддя та виконання реформ, визначених у Порядку денному асоціації Україна-ЄС), можливо, до проведення вільнюського саміту Східного партнерства у листопаді поточного року. Також Рада підкреслила важливість удосконалення бізнесового клімату в Україні. Окрім того, вона зазначила, що підписання Угоди могло би супроводжуватися попереднім застосуванням її частин.

На вимогу висновків Ради від 10 грудня 2012 року, Високий представник ЄС та Єврокомісія проводять моніторинг та інформують Раду про прогрес, досягнутий Україною у виконанні вимог, визначених у висновках Ради, зокрема у контексті підготовки до зустрічі Ради з питань співпраці між ЄС та Україною, що відбудеться у червні 2013 року, та вільнюського саміту Східного партнерства, що відбудеться у листопаді поточного року.

Перемовини між Україною та ЄС щодо цієї всеохопної та амбітної Угоди були започатковані у березні 2007 року. У лютому 2008 року, після рішення щодо вступу України до СОТ, ЄС та Україна розпочали переговори щодо глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі як головного елементу Угоди про асоціацію.

Угода про асоціацію націлена на пришвидшення процесу поглиблення політичної та економічної інтеграції між ЄС та Україною, а також на поступовий доступ України до внутрішнього ринку ЄС за допомогою створення глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі. Це є конкретним шляхом для використання динаміки у двосторонніх відносинах, зосереджуючись у такий спосіб на підтримці важливих реформ, економічному відновленні та зростанні, управлінні та галузевій співпраці. Ця угода також являє собою порядок денний реформ для України, що ґрунтується на всеохопній програмі наближення українського законодавства до багатьох норм ЄС, навколо яких зможуть об’єднатися усі партнери України та зосередити свою допомогу. Допомога ЄС Україні пов’язана із порядком денним реформ, як це зазначено в Угоді. У цьому контексті, особливо важливою є також Програма всеохопної інституційної розбудови.

Корисні посилання

Детальніша інформація щодо Угоди про асоціацію

Веб-сайт Європейського Комісара з розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле

Веб-сайт Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон

Додаток

Заява Єврокомісії з нагоди ухвалення пропозицій для Ради щодо підписання, тимчасового застосування та укладання Угоди про асоціацію, включно із положеннями про створення глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі, між ЄС та Україною

Сьогодні Європейська Комісія ухвалила пропозиції для рішень Ради щодо підписання, тимчасового застосування та укладання Угоди про асоціацію, включно із положеннями про створення глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі, між ЄС та Україною.

10 грудня 2012 року Рада міністрів ЄС із закордонних справ підтвердила готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною щойно українська влада продемонструє рішучі дії та відчутний прогрес у трьох важливих сферах, можливо, до саміту Східного партнерства, що відбудеться у Вільнюсі 28-29 листопада. Ці сфери, зокрема, стосуються: застосування належних подальших дій щодо парламентських виборів 2012 року; розв’язання проблеми вибіркового правосуддя та запобігання повторенню подібних випадків у майбутньому; впровадження реформ, зазначених у спільно погодженому Порядку денному асоціації Україна-ЄС. Додаткові очікування були внесені до списку у зв’язку із необхідністю застосування Україною рішучих дій для поліпшення свого бізнесового та інвестиційного клімату, що погіршується.  

Ухвалення Єврокомісією пропозицій є необхідним кроком, що має технічно дозволити Європейському Союзу просуватися у напрямі попередніх підготовчих домовленостей, аби уможливити ймовірне підписання Угоди про асоціацію під час вільнюського саміту. Однак цей крок жодним чином не визначає наперед рішення Ради. 

Єврокомісія дотримується думки, що підписання Угоди залежить від рішучих дій та відчутного прогресу української влади у виконанні усіх критеріїв, окреслених у висновках Ради від 10 грудня 2012 року. Єврокомісія та Європейська служба зовнішньої дії продовжать слідкувати за прогресом України у цьому напрямі.

Наразі розв’язання невирішених проблем з метою уможливлення підписання Угоди про асоціацію залежить від української влади. Це стане історичним проривом у відносинах між ЄС та Україною.