Розпочався проект підтримки Євроклубів України (17/07/2012)

Представництво Європейського Союзу з приємністю інформує, що влітку 2012 року розпочався проект інформаційної та методологічної підтримки українських Євроклубів.

Завданнями проекту є формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентація їх доробків для української та європейської спільноти.

 В рамках проекту заплановано провести низку семінарів для лідерів Євроклубів в різних регіонах України, на яких передбачається обговорити плани роботи на найближчі один-два роки, поспілкуватися з провідними діячами громадянського суспільства та європейської інтеграції, обмінятися методиками проведення ігор, вікторин та іншими підходами в організації роботи Євроклубів.

 У семінарах також візьмуть участь експерти Представництва Європейського Союзу в Україні.

 Очікується, що здобуті в рамках семінарів знання, навички та досвід допоможуть Євроклубам організувати упродовж наступного року серію заходів під назвою «Що значить бути європейцем», присвячених вихованню молоді в дусі європейських цінностей. Одночасно відбудеться конкурс есе серед учнівської та студентської молоді на цю тему.

  У заключній фазі проекту найактивніші його учасники презентуватимуть свої здобутки під час щорічного святкування Дня Європи в Києві, проведуть гру-дискусію в сучасному форматі та обговорять перспективи розвитку мережі Євроклубів України.

 Проект здійснюватиме громадська організація «Лабораторія законодавчих ініціатив»- незалежний аналітичний центр, який має багатий досвід у сферах європейської інтеграції, впровадженні досвіду та стандартів ЄС, навчанні молодих лідерів.

 Звертаємося з проханням до лідерів українських Євроклубів, які вже мають кількарічний досвід діяльності, зголоситися для участі в регіональних семінарах. Для цього необхідно заповнити анкету в режимі он-лайн за лінком

 https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGQ1WXJpbXpUWkhHcUNRVGxTS0hqaUE6MQ

 або заповнити її у файлі MS Word, що додається, та надіслати електронною поштою на адреси: chernikov@laboratory.kiev.ua, denys.chernikov@gmail.com

 Контактна особа:

Денис Черніков,

керівник проектів, старший експерт Лабораторії законодавчих ініціатив

 chernikov@laboratory.kiev.ua

067 930 62 80