«Берлінале» відзначив два фільми, знятих за підтримки ЄС (20/02/2012)

2 фільми, зняті за підтримки ініціативи ЄС MEDIA – програми, що сприяє розвитку індустрії європейського кіно та аудіовізуального сектору, - були відзначені під час Міжнародного кінофестивалю «Берлінале».

Фільм Ніколая Арселя «Королівський роман» (A Royal Affair) виборов два «Срібних ведмеді» у номінаціях Найкращий актор та Найкращий сценарій.

Кінострічка Урсули Майєр «Сестра» (L'enfant d'en haut / Sister) була відзначена спеціальною нагородою – «Срібним ведмедем». Крім того, Мігель Гомеш отримав спеціальну нагороду пам’яті засновника фестивалю Альфреда Бауера за свою роботу «Табу» (Tabu).

Андрулла Вассиліу (Єврокомісар з освіти, культури, багатомовності та молоді) заявила, що європейські фільми – серед найкращих у світі кінострічок. Вона висловила гордість з приводу того, що програма MEDIA змогла підтримати стільки чудових кінопроектів поточного року.

Нагадаємо, що Міжнародний кінофестиваль у Берліні («Берлінале») відбувався у 62-й раз. Він проходив з 9 по 19 лютого. Під час заходу, зокрема, було представлено 18 кінострічок, знятих за підтримки ініціативи MEDIA.Детальніше