Посол Європейської Комісії в Україні відвідає Луганську область (13/07/2009)

Посол Європейської Комісії в Україні, Голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра відвідає Луганську область 14-15 липня 2009 року.

Під час свого візиту він зустрінеться з представниками обласної та місцевої влади Луганської області, а також ознайомиться з впровадженням чотирьох проектів, що фінансуються ЄС і впроваджуються у регіоні, а саме:

Сталий місцевий розвиток в Україні          

5 млн. технічної допомоги та поставки на суму 11 млн. євро

Підтримка сталого регіонального розвитку

6 млн. технічної допомоги та роботи на суму 8,7 млн. євро

Програма підтримки політики у вугільній галузі

8,9 млн. євро

 

Комплексне використання земель євразійських степів

2,5 млн. євро

 

14 липня Посол Пінту Тейшейра візьме участь у прес-конференції разом з представниками Програми підтримки політики у вугільній галузі й проекту з комплексного використання степових земель. На прес-конференції буде офіційно відкрито Програму підтримки політики у вугільній галузі у Луганську.

Прес-конференція відбудеться:

Час:                 вівторок, 14 липня, 11:00-12:00

Місце:             готель «Дружба», вул. Сороки, 16-а

З питань реєстрації звертайтеся, будь ласка, до Катерини Федоришиної: fedorishina@keycommunications.ua

По обіді Посол Пінту Тейшейра відвідає безпосередні місця реалізації проекту "Комплексного використання земель євразійських степів". Планується, що він відвідає Музей козацтва у Станиці Луганській та кінну ферму у с. Данилівна. Журналісти можуть спостерігати за перебігом візиту після реєстрації у Катерини Федоришиної: fedorishina@keycommunications.ua.

15 жовтня Голова Представництва ЄК зустрінеться з Першим заступником Голови Луганської обласної адміністрації Юрієм Ареф’євим, Головою Луганської обласної ради Валерієм Голенком і Луганським міським головою Сергієм Кравченком.

Свердловськ – це одне з міст, де впроваджується проект сталого місцевого розвитку в Україні. Під час свого візиту Посол Пінту Тейшейра огляне різні транспортні засоби, що були надані місту у рамках проекту, що фінансується ЄС, включаючи екскаватори та інші засоби, для теплопостачального підприємства та каналізаційних робіт. Він також зустрінеться з міським головою Свердловська Олександром Шмальцем для обговорення договору про виконання робіт у рамках Підтримки сталого регіонального розвитку вартістю 8,7 млн. євро, головним бенефіціром якого стане місто Свердловськ.

Посол Пінту Тейшейра, Луганський міський голова Олександр Шмальц і керівник проекту Сталого місцевого розвитку в Україні Бернард Фрьоліхер проведуть у Свердловську прес-конференцію:

Час:                 середа, 15 липня, 12:45-13:30

Місце:             Свердловська міська рада, вул. Енгельса, 42

Для пересування преси буде надано автобус, який відправиться від центрального входу до Луганської обласної державної адміністрації о 10:45. Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном:  (0642) 53 55 16.