Євроклуби

Представництво Європейського Союзу в Україні реалізує ряд комунікаційних та інформаційних ініціатив, які мають на меті підвищити обізнаність щодо Європейського Союзу та відносин ЄС-Україна серед широкої громадськості та, зокрема, серед молоді. Євроклуби та інші організації є постійними партнерами Представництва в інформуванні громадськості щодо різноманітних аспектів відносин та співпраці ЄС та України.

Український досвід розвитку європейських молодіжних клубів – євроклубів - є досить значним. Перші євроклуби в Україні були створені у 1995 році, на зразок подібних організацій у країнах ЄС та в Росії. Євроклуби також відігравали суттєву роль у країнах-членах та країнах-кандидатах ЄС – вони функціонували як інформаційні центри та діяли як активні промоутери європейських цінностей серед молоді.

Діяльність євроклубів спрямована перш за все на школярів та молодь. Основними цілями євроклубів є інформування та просвіта молодих людей про Європейський Союз та відносини Україна-ЄС, сприяння у встановленні зв'язків з європейськими молодіжними громадськими організаціями, підтримка євроінтеграційних прагнень України.

Діяльність євроклубів в Україні підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні вже протягом декількох років.

Новини