Діалог із громадянським суспільством

Ласкаво просимо на першу веб-консультацію Представництва Європейської Комісії в Україні з громадянським суспільством.

Метою цієї сторінки є надання представникам громадянського суспільства можливості висловити свої погляди на ряд важливих питань стосовно напряму розвитку стосунків між Україною та ЄС у майбутньому. Для участі в консультаціях вам необхідно буде зареєструвати вашу організацію в режимі «он-лайн». Ця база даних допоможе нам покращити нашу поінформованість про те, які організації якими аспектами політики цікавляться, що також дасть нам можливість згодом проводити консультації, якнайкраще зосереджені на певних питаннях. Той факт, що ця база даних перебуватиме у сфері спільного користування, також забезпечить прозорість процесу отримання внесків від різних організацій.

Ми сподіваємося, що протягом наступних місяців цей захід стане регулярною подією. Темами цього заходу можуть бути обговорення проектів політичних та оперативних документів, а також консультації з питань спеціальних ініціатив або визначення пріоритетних завдань у рамках програм, що становлять особливий інтерес для громадянського суспільства. Інформація про усі внески, отримані нами для окремих консультацій, буде доступна на веб-сайті. У розумний термін після завершення кожної консультації Комісія також публікуватиме на веб-сайті свої коментарі. Ми сподіваємося, що таким чином вдасться створити продуктивний та корисний архів даних про взаємодію між Європейською Комісією та громадянським суспільством.

Представництво додасть усіх зусиль задля забезпечення ефективного результату цього проекту для всіх нас і розраховує на вашу прихильність і терпіння заради успішного розвитку цієї ініціативи.