Вітальне слово

Хюг МінгарелліХюг Мінгареллі

Шановний гостю!

Ласкаво просимо до вебсайту Представництва Європейського Союзу в Україні!

Сподіваюся, він стане для вас корисним інструментом у пошуку інформації про динамічні відносини між ЄС і Україною, проекти, що їх підтримує ЄС в Україні, а також навчання та подорожі до Євросоюзу.

Моя команда та я чекатимемо на відгуки від вас та представників українських медіа: будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями, що можуть у вас виникнути з приводу діяльності Представництва ЄС.  

Наразі між Європейським Союзом та Україною тісні та особливі відносини. Вони стали ще міцнішими після підписання та запуску амбітної Угоди про асоціацію, чиєю частиною є     запровадження глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі між ЄС та Україною. Наша асоціація зближує нас, активізує наші торговельні зв’язки, гармонізує українські закони і стандарти з європейськими, долучає Україну до європейських ринків і зміцнює спільні цінності. Разом ми сильніші.

Євросоюз пишається тим, що є найбільшим двостороннім донором України: він підтримує процес реформ у країні, надаючи приблизно 250 млн. євро щороку. Керуючись Угодою про асоціацію з Україною, наша фінансова і технічна співпраця допоможе розв'язати ключові питання. Ми допомагатимемо у боротьбі проти корупції, реформуванні судової системи та державної служби. Ми працюватимемо разом з владою над поліпшенням інвестиційного та нормативно-правового клімату, від чого користь отримають як бізнес, так і споживачі. Ми здійснюватимемо інвестиції в інфраструктуру та енергетичну реформу, аби допомогти Україні ефективно використовувати її численні природні ресурси, відтак досягти енергетичної незалежності та зміцнити економічний розвиток. Окрім того, наша допомога та гуманітарні програми й надалі підтримуватимуть переміщених осіб та людей, які постраждали через незаконну анексію Криму та конфлікт на сході країни. 

Будь ласка, заходьте на наш вебсайт; якщо у вас будуть якісь коментарі чи питання, ви завжди можете зв’язатися з нами – електронною поштою чи телефоном. Я також запрошую вас відвідувати наші сторінки у мережах  Facebook іTwitter та підписатися на них.

Для тих, хто цікавиться бізнесово-торговельними зв’язками з країнами ЄС та освітніми можливостями, корисними будуть такі наші спеціалізовані ресурсні сторінки: UopenEU,EU Study Days абоErasmus+.

 

З найщирішими вітаннями,

Хюґ Мінґареллі,

Посол,

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні

Резюме Хюґ Мінґареллі pdf - 52 KB [52 KB] English (en)